Stabilny TeamViewer 6 teraz także dla Androida

Stabilny TeamViewer 6 teraz także dla Androida

16.02.2011 16:31

Właśnie ukazała się stabilna wersja TeamViewer 6 dla Androida. To narzędzie do zdalnego kontrolowania systemu poprzez Internet bez konieczności instalacji serwera/klienta w komputerze.

Program z powodzeniem można wykorzystywać od przenoszenia danych pomiędzy komputerami, prowadzenia czatów, wirtualnych szkoleń, pokazów prezentacji na żywo odtwarzanych bezpośrednio na PC klienta po zarządzanie serwerem bazującym na platformie Windows. W najnowszej wersji aplikacji udostępniono szereg nowych funkcji, a także poprawek. Między innymi odświeżono interfejs, który jest teraz bardziej intuicyjny, pojawiła się też obsługa dla techniki Swype. Poza tym poprawiono współpracę z wirtualnymi klawiaturami i kontrolerami typu D-pad.

TeamViewer dla Androida (wersja 6.0.139) dostępny jest w wersji darmowej dla zwykłych użytkowników, a także płatnej dla firm. Można go pobrać ze stron producenta, nie jest natomiast obecny w Android Markecie. Na stronach producenta zamieszczono też odsyłacze do wersji aplikacji dla smartfonów iPhone i tabletów iPad. Oczywiście TeamViewer dostępny jest także dla systemów desktopowych. Jego darmowe wersje dla Windowsa, Linuksa i Mac OS X można pobrać z naszego portalu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)