Stacja demontażu pojazdów ikona

Stacja demontażu pojazdów2018 9.02.20.2

Strona głównaWindowsFirmaProgramy branżoweStacja demontażu pojazdów
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Stacja demontażu pojazdów 2015 to rozbudowany program przeznaczony do obsługi firm zajmujących się zbieraniem i demontażem różnych pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Aplikacja została w taki sposób stworzona i opracowana, aby maksymalnie uprościć użytkownikowi wykonywanie różnych czynności w programie, a także wspomóc go podczas zarządzania i prowadzenia stacji demontażu pojazdów. W programie znajdziemy też specjalny moduł do prowadzenia i obsługi magazynu. Bez problemów możemy stworzyć dowolną liczbę magazynów

Korzystając z programu, pracodawca (użytkownik) zajmuje się głównie wystawianiem zaświadczeń o przyjęciu lub demontażu pojazdów. Oprócz tego posiada możliwość tworzenia profesjonalnych schematów demontażu pojazdów, a także pozwala na zgłaszanie oraz raportowanie o zyskach i poniesionych stratach z odzyskanych pojazdów i jego poszczególnych części.

Stacja demontażu pojazdów pozwala też na sprzedawanie części pojazdów i wydawanie odpadów, rejestrowanie kontrahentów, zakładanie specjalnych kart ewidencji pojazdów wycofanych z użytku, oraz wykonywanie wielu innych operacji związanych z rozliczeniami – faktury VAT, roczne zestawienie o odpadach, naliczenia opłat za korzystanie z danego obszaru i terenu.

Uwaga!

  • Przed instalacją samego programu, kreator instalacji instaluje pakiet narzędziowy – Microsoft SQL Server.
  • Program dostępny jest w wersji demonstracyjnej i na każdym wydruku znajduje się znak wodny z napisem „wersja demonstracyjna”. Oprócz tego wyłączono możliwość podglądu wydruków
Udostępnij
Stacja demontażu pojazdów 2018 9.02.20.2wersja stabilna (32-bit)
Stacja demontażu pojazdów 2018 9.02.20.2wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.715 ocen
Producentdarsoft.pl
Liczba pobrań2 399
Data aktualizacji28 mar 2018
Rozmiar pliku223.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Stacja demontażu pojazdów ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)