Stacja demontażu pojazdów ikona

Stacja demontażu pojazdów2018 9.02.20.2

WindowsFirmaProgramy branżoweStacja demontażu pojazdów
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Stacja demontażu pojazdów 2015 to rozbudowany program przeznaczony do obsługi firm zajmujących się zbieraniem i demontażem różnych pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Aplikacja została w taki sposób stworzona i opracowana, aby maksymalnie uprościć użytkownikowi wykonywanie różnych czynności w programie, a także wspomóc go podczas zarządzania i prowadzenia stacji demontażu pojazdów. W programie znajdziemy też specjalny moduł do prowadzenia i obsługi magazynu. Bez problemów możemy stworzyć dowolną liczbę magazynów

Korzystając z programu, pracodawca (użytkownik) zajmuje się głównie wystawianiem zaświadczeń o przyjęciu lub demontażu pojazdów. Oprócz tego posiada możliwość tworzenia profesjonalnych schematów demontażu pojazdów, a także pozwala na zgłaszanie oraz raportowanie o zyskach i poniesionych stratach z odzyskanych pojazdów i jego poszczególnych części.

Stacja demontażu pojazdów pozwala też na sprzedawanie części pojazdów i wydawanie odpadów, rejestrowanie kontrahentów, zakładanie specjalnych kart ewidencji pojazdów wycofanych z użytku, oraz wykonywanie wielu innych operacji związanych z rozliczeniami – faktury VAT, roczne zestawienie o odpadach, naliczenia opłat za korzystanie z danego obszaru i terenu.

Uwaga!

  • Przed instalacją samego programu, kreator instalacji instaluje pakiet narzędziowy – Microsoft SQL Server.
  • Program dostępny jest w wersji demonstracyjnej i na każdym wydruku znajduje się znak wodny z napisem „wersja demonstracyjna”. Oprócz tego wyłączono możliwość podglądu wydruków
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.715 ocen
Twoja ocena
Producentdarsoft.pl
Liczba pobrań2 401
Data aktualizacji28 mar 2018
Rozmiar pliku223.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Stacja demontażu pojazdów ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)