WindowsMultimediaTworzenie prezentacji i demonstracjiStages
Stages ikona

Stages11.1.03

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AquaSoft Stages to zaawansowany program do tworzenia multimedialnych prezentacji z animacjami i pokazów slajdów. Charakteryzują go bogate możliwości i precyzja edytowania prezentacji na osi czasu.

Stages 10 pozwala wybrać jedną z pięciu skórek, które pasują najlepiej do montowanych materiałów. Do tworzenia prezentacji można wykorzystać szeroką gamę plików graficznych, dźwiękowych i filmów. Program pozwala na precyzyjną synchronizację różnego typu materiałów i grupowanie ich, dzięki czemu mogą być modyfikowane jak jeden obiekt. Elementy prezentacji można układać na nieskończonej liczbie ścieżek.

Filmy można eksportować w rozdzielczości 4K. Program może kodować je z użyciem H.264 i H.265, przy czym postara się, by kolory grafik były żywe, a detale ostre i wyraźne. Obrazy wykorzystane w prezentacji można zabezpieczyć przed wydobyciem i wykorzystaniem przez osoby niepowołane.

Podczas umieszczania obiektów w kadrze można korzystać z zaawansowanego systemu siatek, do których elementy prezentacji będą przyciągane i wyrównywane. Płynne powiększanie kadru pozwala przyjrzeć się detalom, a ścieżki przemieszczania się obiektów lub kamery można tworzyć po prostu przeciągając myszką. Można także kontrolować animacje na poziomie każdej klatki, nie tylko na klatkach kluczowych. Podgląd na żywo pozwala pracować nad prezentacją także podczas odtwarzania. Zmiany będą wprowadzane w czasie rzeczywistym.

Przy tworzeniu prezentacji mamy do dyspozycji wysokiej jakości dynamiczne napisy, które można dopasować do treści. Biblioteka efektów wizualnych zawiera ponad 100 szablonów. Większość z nich można ze sobą łączyć i modyfikować. Przy nakładaniu efektów można korzystać z maskowania, by działały tylko na wybranych częściach obrazu. Projektowanie ruchów kamery pozwala przyciągać uwagę widzów do istotnych fragmentów prezentacji. Dla podróżników powstały specjalne animacje z mapami, pozwalające pokazać trasę i odwiedzone miejsca.

Program można testować przez 30 dni. Pełna wersja daje dożywotni dostęp do aktualizacji i dodatkowych korzyści.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAquaSoft
Liczba pobrań1 932
Data aktualizacji3 mar 2019
Rozmiar pliku292.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Stages ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)