WindowsGryRPG i MMOStar Conflict

Star Conflict1.0.1.18

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Star Conflict to sieciowa, dynamiczna i bardzo efektowna strzelanka science fiction z gatunku MMO.

Akcja gry ma miejsce w dalekiej przyszłości i w całości odbywa się w dalekich, niezbadanych dotąd przez ludzkość i nieznanych jej jeszcze obszarach kosmosu.

Przed rozpoczęciem rywalizacji dokonujemy wyboru jednej z trzech nacji zapoznając się w międzyczasie z bogatą fabułą gry. Następnie w ekranie hangaru próbujemy skonfigurować wybrany statek bojowy przygotowując go odpowiednio do pierwszych potyczek. Do hangaru będziemy również zaglądać w dalszych etapach rozgrywki celem unowocześnienia i dozbrojenia pojazdu.

Rozgrywka w Star Conflict odbywa się trybach Deathmatch oraz Domination, w których na przeciwko siebie stają dwa rywalizujące ze sobą o zwycięstwo zespoły zawodników. Zwycięska drużyna wzbogaca się ponadto o cenne punkty reputacji i doświadczenia umożliwiające szybszy awans, a poszczególnym jednostkom rozwój umiejętności bojowych.

Dobra oprawa audiowizualna, wysoka grywalność, ciekawa sceneria, dynamiczna akcja urozmaicona bogatymi krajobrazami, a także różnorodność pojazdów i broni, a przy tym brak monotonii z pewnością nie pozwolą nikomu nudzić się przy tym tytule.

Uwaga!

Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentStar Gem Inc.
Liczba pobrań1 134
Data aktualizacji4 gru 2013
Rozmiar pliku3.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)