bEhxPhKJ

StarBurn15.7

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

StarBurn 15 to najnowsza edycja darmowej aplikacji przeznaczonejdo nagrywania różnego rodzaju danych na nośnikachCD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD.

bEhxPhKL

Program oferuje takie funkcje jak tworzeniekompilacji danych, audio i obrazów ISO, czyszczenie napędówwielokrotnego zapisu, nagrywanie obrazów płyt w formacie ISO,kompresowanie plików muzycznych do najpopularniejszych formatów wtym MP3, OGG, WMA. StarBurn ponadto zaopatrzony został w modułnagrywania filmów w formatach VCD, SVCD i DVD oraz opcję tworzeniaobrazów 1 do 1 płyt CD/DVD z materiałami audio i wideo.

Użytkownicyz pewnością docenią również zaimplementowany w programiemechanizm tworzenia wirtualnych dysków DVD. Co ciekawe, programpowstał głównie w celu pokazania możliwości jakie oferujekomercyjny silnik StarBurn SDK (Software Development Kit).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
StarBurn 15.7wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.65 ocen
Liczba pobrań59 580
Data aktualizacji7 kwi 2017
Rozmiar pliku19.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhxPhLq
bEhxPhLH