bDYuzxKJ
StarCodec ikona

StarCodec20210414

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

StarCodec to zestaw kodeków audio i wideo potrzebnych do odtwarzania multimediów w różnych formatach oraz przydatny osobom zajmującym się tworzeniem muzyki czy chociażby montażem prostych klipów wideo.

bDYuzxKL

Wśród kodeków zawartych w tym pakiecie wyróżnić można między innymi filtry LAV, ffdshow, AC3, Xvid, x264, WebM, koder i dekoder MP3, AAC, FLAC, MusePack, WavePack, filtry madVR, Avi Splitter, RealMedia Splitter, Matroska Splitter i sporo innych. Wszystkie są pogrupowane kategoriami, dzięki czemu łatwo odnaleźć konkretny kodek. Do tego w zestawie znalazło się również miejsce dla aplikacji użytkowych, w tym przydatnego MediaInfo, który daje dostęp do wielu informacji na temat wskazanego pliku multimedialnego.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
StarCodec 20210414wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentBluesend
Liczba pobrań247
Data aktualizacji15 kwi 2021
Rozmiar pliku42.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
StarCodec ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYuzxLq
bDYuzxLH