WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweStart Menu 8

Start Menu 88 5.4.0.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

IObit StartMenu8 to niewielkie i bezpłatne narzędzie stworzone z myślą o użytkownikach systemu Windows 8. Pozwala ono w łatwy sposób przywrócić klasyczny układ menu Start, dający szybki i wygodny dostęp do zainstalowanego na komputerze oprogramowania.

Pasek menu Start dodany do systemu Windows 8 przy pomocy IObit StartMenu8 jest niemal identyczny, jak ten, który domyślnie dostępny był w poprzednich edycjach Windowsa. Z jego poziomu standardowo uzyskujemy dostęp do opcji związanych z zasilaniem komputera (wyłączanie, ponowne uruchamianie, hibernacja czy uśpienie), najczęściej wykorzystywanych lokalizacji (moje dokumenty, panel sterowania, folder osobisty użytkownika, komputer itp.) oraz wszystkich zainstalowanych w systemie aplikacji i gier. Nie zabrakło również zintegrowanej wyszukiwarki plików, folderów i oprogramowania czy opcji przypinania składników do paska.

Co istotne, IObit StartMenu8 pozwala także na uruchamianie z systemem standardowego interfejsu graficznego. W dowolnym momencie powrócić można do Modern UI wciskając na klawiaturze przycisk Start (ten z logiem Windowsa).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.219 ocen
Twoja ocena
ProducentIObit
Liczba pobrań32 026
Data aktualizacji22 lut 2021
Rozmiar pliku11.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)