AndroidGryDodatki i inne aplikacje dla graczySteam

Steam3.7.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Steam jest niczym innym niż mobilnym klientem jednej z najpopularniejszych platform gamingowych na świecie. Dzięki tej aplikacji gracze mają możliwość przeglądania katalogów, kupowania gier oraz komunikacji ze swoimi znajomymi z całego świata.

Aplikacja firmy Valve pozwala na bezproblemowe przeglądanie oraz kupowanie gier i aplikacji w popularnym systemie Steam. Po zakupie danej pozycji zostanie ona zainstalowana na komputerze z systemem Windows, Mac lub Linux gdy tylko gracz podłączy się do sieci. Ważną funkcją programu jest także możliwość komunikowania się ze znajomymi w czasie rzeczywistym, co w znaczący sposób ułatwia np. umówienie się na wspólną grę. Funkcje społecznościowe oraz przegląd sklepu to nie wszystko, gdyż twórcy aplikacji zadbali również o dodanie czytnika RSS, przez który można przeczytać najważniejsze informacje dotyczące Steama zarówno z samego portalu, jak i innych tytułów prasowych.

Aplikacja jest profesjonalnie zrobiona i znakomicie zlokalizowana. Aplikację Steam na Androida można uznać za znakomite uzupełnienie wersji na komputery osobiste.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 063
Data aktualizacji16 gru 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)