Steam2.3.13

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Steam jest niczym innym niż mobilnym klientem jednej z najpopularniejszych platform gamingowych na świecie. Dzięki tej aplikacji gracze mają możliwość przeglądania katalogów, kupowania gier oraz komunikacji ze swoimi znajomymi z całego świata.

Aplikacja firmy Valve pozwala na bezproblemowe przeglądanie oraz kupowanie gier i aplikacji w popularnym systemie Steam. Po zakupie danej pozycji zostanie ona zainstalowana na komputerze z systemem Windows, Mac lub Linux gdy tylko gracz podłączy się do sieci. Ważną funkcją programu jest także możliwość komunikowania się ze znajomymi w czasie rzeczywistym, co w znaczący sposób ułatwia np. umówienie się na wspólną grę. Funkcje społecznościowe oraz przegląd sklepu to nie wszystko, gdyż twórcy aplikacji zadbali również o dodanie czytnika RSS, przez który można przeczytać najważniejsze informacje dotyczące Steama zarówno z samego portalu, jak i innych tytułów prasowych.

Aplikacja jest profesjonalnie zrobiona i znakomicie zlokalizowana. Aplikację Steam na Androida można uznać za znakomite uzupełnienie wersji na komputery osobiste.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań965
Data aktualizacji19 lip 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)