Steam Cleaner ikona

Steam Cleaner2.4

WindowsNarzędziaInne narzędziaSteam Cleaner
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Steam Cleaner to program do usuwania zbędnych plików powstałych w wyniku działania aplikacji do zarządzania grami, takich jak tytułowy Steam, Origin, UPlay, GOG Galaxy, ale również Battle.net oraz Nexon. W przypadku dużej kolekcji gier, aplikacja pozwoli zwolnić z dysku nawet do kilkuset megabajtów miejsca.

Korzystanie z programu jest bardzo proste. Wystarczy go uruchomić, aby ścieżki zainstalowanych programów zostały automatycznie wykryte, a następnie przeskanowane pod kątem plików-śmieci. Cały proces jest bardzo szybki i trwa zaledwie kilka sekund. Znalezione pliki wyświetlane są na liście wraz z pełnymi ścieżkami dostępu. Aby je usunąć, należy skorzystać z symbolu kosza na śmieci. Należy mieć jednak świadomość, że pliki usuwane są bezpowrotnie i nie będzie się dało ich przywrócić.

Warto dodać, iż program rozwijany jest w oparciu o licencję z otwartym kodem, zatem każdy może przyczynić się do jego rozwoju. Twórcy starają się na bieżąco rozwiązywać wszelkie błędy, ale należy odnotować, iż program czasem niesłusznie uznaje niektóre z plików za zbędne, w efekcie usuwając istotne dane z punktu widzenia gier. Może to prowadzić do uszkodzenia instalacji konkretnej gry, czy też programu do zarządzania wymienionego na wstępie.

Udostępnij
Steam Cleaner 2.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań3 060
Data aktualizacji24 lis 2018
Rozmiar pliku3.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Steam Cleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)