WindowsGryAkcja i strzelankiSteel Storm: Episode I 1.00.01723

Steel Storm: Episode I 1.00.01723

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Steel Storm: Episode I to dynamiczna i niezwykle wciągająca strzelanina z widokiem z góry na pojazd, którym się poruszamy. To gra o ponadczasowej i nieprzemijalnej tematyce, która wydawać by się mogło nie jest w stanie znudzić się i przeminąć nigdy - podróże w przestrzeni kosmicznej połączone z eliminacją i wycinaniem w pień wszystkiego, co pojawia się na ekranie komputera, mają bez wątpienia swoją rzeszę wiernych fanów już od dziesiątek lat.

Gra posiada dwa główne tryby rozgrywki, Singleplayer podzielony na szereg misji z konkretnymi zadaniami do wykonania oraz Multiplayer umożliwiający rywalizację z innymi graczami w sieci. Niestety ten drugi nie cieszy się w środowisku graczy zbyt dużym powodzeniem uniemożliwiając tym samym skutecznie tą formę rozgrywki.

Steel Storm prezentuje bardzo przyzwoitą oprawę graficzną oraz dźwiękową. Wybuchy, eksplozje, wystrzały, strugi ognia, futurystyczne pojazdy kosmiczne oraz statek-boss, którego pokonanie wymaga połączenia zręczności ze zmyślną strategią militarną, to już z góry jakby określony standard jakiego możemy spodziewać się po tego typu grach. W Steel Storm jak najbardziej występują wszystkie wymienione aspekty.

Gra posiada dość wysoki stopień trudności, trzeba przyznać, że nawet w trybie łatwym ciężko ją przejść nie napotykając pewnych trudności i problemów, które mogą dać się nam we znaki w okolicach czwartej misji. Grywalność to kolejna mocna strona Steel Storm. Gra błyskawicznie wciąga sprawiając, że czas spędzony na zabawie mija miło i niestety szybko. Klawiszologia jest standardowa i nie przysparza większych problemów. Nie pozostaje zatem nic innego jak tylko bezzwłocznie spróbować swoich sił w Steel Storm: Episode I.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.36 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań3 264
Data aktualizacji1 kwi 2011
Rozmiar pliku258.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)