SteelSeries Arctis 7 i wiele atrakcji, startujemy z konkursem #IEM

SteelSeries Arctis 7 i wiele atrakcji, startujemy z konkursem #IEM

SteelSeries Arctis 7 i wiele atrakcji, startujemy z konkursem #IEM
Krzysztof Fiedor
03.03.2017 15:50, aktualizacja: 03.03.2017 17:28

Duński producent osprzętu dla graczy w katowickim MCK prezentuje pełną gamę swoich produktów. Do dyspozycji odwiedzających przygotowano stoisko wykonane całkowicie ze stali, nazwa zobowiązuje. Poza klawiaturami i myszkami możecie tam sprawdzić słuchawki z najnowszej serii Arctis. Od podstawowych Arctis 3, poprzez recenzowane przez nas 5, po najbardziej zaawansowane – bezprzewodowe Arctis 7.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

SteelSeries przygotowało też mnóstwo atrakcji, które czekają na zwiedzających. Najważniejszą z nich jest turniej w CS: GO w formule 1 na 1. Dzisiaj i jutro trwają eliminacje. Wielki finał w niedzielę. Jest o co walczyć. Główną nagrodą jest zestaw w postaci komputera Optimus z monitorem LG o wartości około 10 tys. złotych. Kolejną atrakcją jest możliwość zdobycia wejściówki do strefy VIP, gdzie można skosztować soft drinków przygotowanych przez wykwalifikowanych barmanów. To nie koniec atrakcji, róbcie sobie zdjęcia i wrzucajcie na facebooka z #steelseries. Najlepsze fotki będą oczywiście nagradzane.Konkurs!Mamy pierwszy konkurs dla naszych czytelników. Do wygrania jest prawdziwy rarytas. Myszka SteelSeries Rival 700. To najbardziej rozbudowany model w ofercie. Posiada wymienną optykę, wyświetlacz LED i elementy, które możemy przygotować pod siebie, poprzez wydruk 3D. Sprzęt prezentuje się rewelacyjnie.

Obraz

Zadanie, które przygotowaliśmy dla Was, akurat związane jest ze słuchawkami. Wystarczy napisać w komentarzu, który wygląd słuchawek preferujecie, tak zwany lifestyle, jak seria Arctis, czy bardziej agresywny gamingowy. Najciekawszy komentarz zostanie nagrodzony opisaną wyżej myszką. Nie zapomnijcie się wcześniej zarejestrować, tylko odpowiedzi zarejestrowanych czytelników będą brane pod uwagę.

Na odpowiedzi czekamy do środy 8 marca (Dzień Kobiet) do godziny 24.00. Wyniki opublikujemy 10 marca za tydzień w piątek. Miłej zabawy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (98)