SteelSeries prezentuje nową serię słuchawek Arctis, jest też konkurs #PGA

SteelSeries prezentuje nową serię słuchawek Arctis, jest też konkurs #PGA

SteelSeries prezentuje nową serię słuchawek Arctis, jest też konkurs #PGA
Krzysztof Fiedor
21.10.2016 17:33, aktualizacja: 22.10.2016 00:10

SteelSeries na Poznań Game Arena prezentuje całkowicie nową serię słuchawek dla graczy. Na stoisku możecie wypróbować dwa modele Arctis 3 i Arctis 5. To słuchawki, które wykorzystują wielokrotnie nagradzany system audio, który zastosowanie miał do tej pory w słuchawkach, których ceny zaczynały się od 1500 złotych. Oczywiście nowa seria jest tańsza i to znacznie.

Cechą charakterystyczną całej serii są wykorzystane materiały, które dotychczas były spotykane w sprzęcie sportowym, np. taśmy amortyzujące są identyczne, jak w goglach narciarskich, a pianki muszli są wykonane z materiału, który wykorzystuje firma AirWave w swoich sprzętach. Nowatorskie rozwiązanie z taśmą gwarantuje niespotykany dotychczas komfort użytkowania, zwłaszcza rozłożenie równomiernie ciężaru słuchawek na głowie zaskakuje bardzo pozytywnie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Kolejny wyróżnik to zupełnie na nowo zaprojektowany dwukierunkowy mikrofon ClearCast. Charakteryzuje się on bardzo dobrą redukcją szumów i dźwięków otoczenia. W tej chwili dostępne są dwa modele słuchawek Arctis 3 i Arctis 5. Oba modele mogą pochwalić się dźwiękiem 7.1, super mikrofonem i bardzo ergonomiczną konstrukcją. Model Arctis 3 kosztuje 399 złotych, model Arctis 5 z podświetleniem i funkcją ChatMix kosztuje 479 złotych. W drodze jest też model Arctis 7, który będzie dostępny pod koniec roku. To bezprzewodowy headset w cenie 749 złotych.

Konkurs

Wraz z marką SteelSeries przygotowaliśmy dla Was konkurs. Ponownie będzie to pytanie z tych bardziej kreatywnych. Napiszcie w komentarzu, jaka technologia czy funkcja w słuchawkach dla graczy jest kluczowa, prosimy o uzasadnienie swojego typu. Autor najciekawszego komentarza otrzyma słuchawki SteelSeries Siberia 350. Na odpowiedzi czekamy do wtorku (25.10.2016) do 24.00. Zwycięzcę poznacie w najbliższy czwartek (27.10.2016). Udział w zabawie mogą wziąć tylko zarejestrowani czytelnicy dobrychrogramów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)