bDXCWQiJ
Steganos Password Manager ikona

Steganos Password Manager22.2.0

Strona głównaWindowsNarzędziaInne narzędziaSteganos Password Manager
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Steganos Password Manager to aplikacja do zarządzania hasłami. Umożliwia ponadto tworzenie nowych silnych haseł.

bDXCWQiL

Podobnie jak wiele innych narzędzi tego typu, również Steganos Password Manager pozwala na gromadzenie wszystkich loginów i haseł do konta bankowego, poczty elektronicznej i wielu innych serwisów, w jednym miejscu. 256-bitowy algorytm szyfrowania AES wykorzystany przez twórców omawianego programu sprawia, że wszystkie dane umieszczone przez użytkownika są wyjątkowo bezpieczne.

Steganos Password Manager zapamiętuje oczywiście wszystkie wprowadzone hasła, więc nie ma potrzeby wpisywania ich za każdym razem, kiedy chcemy zalogować się do swojego konta na danej stronie internetowej. Za pomocą tego programu można również przechowywać PIN-y do kart kredytowych i płatniczych.

Na uwagę zasługuje bardzo czytelny interfejs Steganos Password Manager. Został on podzielony na cztery zakładki: hasła, konta bankowe, karty kredytowe, prywatne foldery. Dzięki temu nie ma problemów z szybkim odnalezieniem potrzebnych haseł, o ile umieścimy je w odpowiednich kategoriach.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Steganos Password Manager 22.2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań199
Data aktualizacji25 mar 2021
Rozmiar pliku23.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Steganos Password Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXCWQjq
bDXCWQjH