bDUcrPGZ
Steganos Privacy Suite ikona

Steganos Privacy Suite22.1.1

Strona głównaWindowsNarzędziaSzyfrowanie danychSteganos Privacy Suite
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Steganos Privacy Suite oferuje możliwość szyfrowania danych, jak również gromadzenia haseł użytkownika, jednocześnie pozwalając na uniemożliwienie śledzenia aktywności użytkownika podczas korzystania z sieci.

bDUcrPHb

Na szczególną uwagę w przypadku Steganos Privacy Suite zasługuje możliwość tworzenia wirtualnych sejfów, w których przechowamy cenne pliki, takie jak dokumenty firmowe, ważne zdjęcia czy też materiały wideo. Aby ochronić wszystkie dane zawarte w sejfie, należy zabezpieczyć go hasłem (aplikacja pozwala na generowanie haseł wyjątkowo trudnych do złamania). Co istotne, sejf jest automatycznie "zamykany" po wylogowaniu się z systemu operacyjnego Windows lub też w momencie, gdy przejdzie on w stan uśpienia.

Steganos Privacy Suite zawiera także wbudowany menadżer haseł, dzięki któremu przechowamy wszystkie loginy i hasła do stron internetowych (np. kont bankowych czy też poczty elektronicznej). W związku z tym przy każdym logowaniu do wybranego serwisu nie będziemy musieli wprowadzać tych informacji, gdyż aplikacja bezpośrednio integruje się z najpopularniejszymi przeglądarkami. Za sprawą opisywanego narzędzia bezpiecznie przechowamy PIN-y do kart płatniczych, wyślemy również zaszyfrowane wiadomości i nie tylko.

Chcąc trwale pozbyć się niepotrzebnych plików również możemy skorzystać z Steganos Privacy Suite, który oferuje możliwość przeprowadzenia takiej operacji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Steganos Privacy Suite 22.1.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Liczba pobrań384
Data aktualizacji9 lut 2021
Rozmiar pliku62.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Steganos Privacy Suite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUcrPHG
bDUcrPHX