Steganos Tuning PRO ikona

Steganos Tuning PRO2.6.0.138

WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweSteganos Tuning PRO
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Steganos Tuning PRO to narzędzie do optymalizowania systemu operacyjnego Windows. Dzięki niemu pozbędziemy się niepotrzebnych plików, co z kolei przyśpieszy działanie naszego komputera.

Zwolnienie miejsca na dysku twardym może okazać się nie tylko istotne dla pracy środowiska operacyjnego, ale także w sytuacji, gdy dysponujemy mniejszym HDD. Steganos Tuning PRO usuwa tymczasowe pliki (np. z kosza lub przeglądarki internetowej), porządkuje dane w rejestrze, pozwala na zwiększenie czasu pracy baterii w laptopie, umożliwia zarządzanie multimediami (np. w celu pozbycia się niepotrzebnych utworów czy materiałów wideo), a także zawiera opcję defragmentacji dysku twardego. W razie przypadkowego usunięcia potrzebnych dokumentów, Steganos Tuning PRO bez problemu zaoferuje możliwość przywrócenia danych.

Steganos Tuning PRO przyśpiesza także uruchamianie Windowsa, optymalizując autostart, działanie usług oferowanych przez producenta Windowsa, a także ustawień systemu operacyjnego. Możemy również ochronić swoje prywatne pliki tymczasowe udostępniane w sieci poprzez całkowite usunięcie "ciasteczek" oraz historii przeglądania.

Warto dodać, że Steganos Tuning PRO dba również o aktualizacje sterowników czy aplikacji, w efekcie czego nasz pecet również pracuje szybciej i wydajniej niż podczas korzystania z przedawnionych plików dostarczanych przez producentów sprzętu i oprogramowania.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań274
Data aktualizacji25 wrz 2017
Rozmiar pliku11.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Steganos Tuning PRO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)