Stereoscopic Player ikona

Stereoscopic Player2.5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Stereoscopic Player to odtwarzacz filmów 3D umożliwiający zarówno odtwarzanie stereoskopowego wideo, DVD (w tym przypadku wymagany jest zewnętrzny dekoder), jak i oglądanie filmów na żywo bezpośrednio z przechwytywanego urządzenia.

Program wykorzystuje technologię Direct Show, dzięki której może obsłużyć pliki wideo zapisane niemal w każdym formacie, z najpopularniejszymi na czele - Stereoscopic Player bez problemu radzi sobie z między innymi z AVI, MPEG, WMV, ASF i MOV. Filmy mogą być kodowane w kilku różnych formatach wejściowych i wyjściowych, których pełen wykaz dostępny jest na stronie producenta.

Stereoscopic Player jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy wczytać film zapisany w stereoskopowym trójwymiarze, wybrać sposób kodowania i ustawić format wyjściowy. Warto dodać, że program zapamiętuje ustawienia wejścia dla każdego pliku, dzięki czemu nie trzeba powtarzać procesu konfiguracji uruchamiając ten sam film wielokrotnie. Co ciekawe, w przypadku najpopularniejszych plików 3D-DVD i 3D program może pobrać ustawienia bezpośrednio z Internetu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na odtwarzanie jedynie 5 minut materiału wideo. Wznowienie odtwarzania możliwe jest jedynie po ponownym wczytaniu pliku.
Udostępnij
Stereoscopic Player 2.5.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Producent3DTV.at
Liczba pobrań3 938
Data aktualizacji1 gru 2019
Rozmiar pliku90.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Stereoscopic Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)