WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoStereoscopic Player
Stereoscopic Player ikona

Stereoscopic Player2.5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Stereoscopic Player to odtwarzacz filmów 3D umożliwiający zarówno odtwarzanie stereoskopowego wideo, DVD (w tym przypadku wymagany jest zewnętrzny dekoder), jak i oglądanie filmów na żywo bezpośrednio z przechwytywanego urządzenia.

Program wykorzystuje technologię Direct Show, dzięki której może obsłużyć pliki wideo zapisane niemal w każdym formacie, z najpopularniejszymi na czele - Stereoscopic Player bez problemu radzi sobie z między innymi z AVI, MPEG, WMV, ASF i MOV. Filmy mogą być kodowane w kilku różnych formatach wejściowych i wyjściowych, których pełen wykaz dostępny jest na stronie producenta.

Stereoscopic Player jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy wczytać film zapisany w stereoskopowym trójwymiarze, wybrać sposób kodowania i ustawić format wyjściowy. Warto dodać, że program zapamiętuje ustawienia wejścia dla każdego pliku, dzięki czemu nie trzeba powtarzać procesu konfiguracji uruchamiając ten sam film wielokrotnie. Co ciekawe, w przypadku najpopularniejszych plików 3D-DVD i 3D program może pobrać ustawienia bezpośrednio z Internetu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na odtwarzanie jedynie 5 minut materiału wideo. Wznowienie odtwarzania możliwe jest jedynie po ponownym wczytaniu pliku.
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Producent3DTV.at
Liczba pobrań4 098
Data aktualizacji1 gru 2019
Rozmiar pliku90.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Stereoscopic Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)