SterJo Startup Patrol ikona

SterJo Startup Patrol1.5

WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweSterJo Startup Patrol
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SterJo Startup Patrol to niewielkie, a zarazem bardzo użyteczne narzędzie przeznaczone do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem Windows. Umożliwia ono sprawne dezaktywowanie składników autostartu, które przyczyniać się mogą do powolnego startu środowiska operacyjnego.

Podczas codziennej pracy z komputerem instalujemy w systemie różnego rodzaju aplikacje użytkowe, które dodają do rejestru Windows odpowiednie wpisy mające na celu uruchamianie odpowiednich procesów podczas startu samego środowiska operacyjnego. Ich zadaniem jest m.in. skrócenie czasu uruchamiania przypisanych im aplikacji poprzez wstępną inicjalizację na etapie startu Windowsa lub sprawdzanie dostępności aktualizacji. W większości przypadków są one zbędne i w dużym stopniu przekładać się mogą na wydłużenie czasu potrzebnego na pełne uruchomienie Windowsa.

Do zarządzania takimi właśnie procesami i aplikacjami stworzony został SterJo Startup Patrol. Pozwala on nie tylko dezaktywować wybrane pozycje autostartu, co również trwale usunąć je z rejestru systemowego, zmodyfikować ich konfiguracje (np. poprzez dodanie parametrów uruchamiania) lub dodać nowe. Co istotne, program dostarcza wiele szczegółowych danych o każdej z wykrytych składników autostartu i umożliwia wyszukiwanie dodatkowych informacji w Internecie.

Udostępnij
SterJo Startup Patrol 1.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Liczba pobrań362
Data aktualizacji25 sie 2015
Rozmiar pliku1.22 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SterJo Startup Patrol ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)