WindowsAkcesoriaInne akcesoriaStickies

Stickies10.0d

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Stickies jest programem zarządzającym i wyświetlającym na ekranie nalepki (okienka) z informacjami, które przypominają swym wyglądem żółte, samoprzylepne karteczki Post-ItŽ. Od innych programów tego typu różni się m.in. możliwością wysyłania karteczek do innego komputera poprzez sieć TCP/IP lub przez serwer poczty SMTP. Program uruchamia się automatycznie przy starcie systemu operacyjnego. Na stronie programu dostępne są różnorodne skórki do programu.

Podstawowe cechy programu

  • Czcionki i kolor nalepki mogą być definiowane przez użytkownika - Nalepki mogą być wysyłane do innego komputera poprzez sieć TCP/IP lub przez serwer poczty SMTP - Hierarchiczna lista znajomych, która może być automatycznie pobierana od innych znajomych - Odtwarzanie pliku wav lub sygnał dźwiękowy z głośnika przy odbiorze - Podpisywanie (np. imieniem) wysyłanych nalepek - Możliwość wyboru ulubionych znajomych - Nalepki mogą być ukrywane przez określony czas aby pojawić się na ekranie o odpowiedniej porze - Wielojęzyczny interfejs - Zapis do pliku lub import z pliku - Ustawianie przezroczystości nalepek (Windows 2000/XP)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.76 ocen
Twoja ocena
ProducentTom Revell
Liczba pobrań72 126
Data aktualizacji26 lut 2020
Rozmiar pliku2.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)