bEgIOibp

Stickies10.0d

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Stickies jest programem zarządzającym i wyświetlającym naekranie nalepki (okienka) z informacjami, które przypominają swymwyglądem żółte, samoprzylepne karteczki Post-ItŽ. Od innychprogramów tego typu różni się m.in. możliwością wysyłania karteczekdo innego komputera poprzez sieć TCP/IP lub przez serwer pocztySMTP. Program uruchamia się automatycznie przy starcie systemuoperacyjnego. Na stronie programu dostępne są różnorodne skórki do programu.

bEgIOibr

Podstawowe cechy programu

  • Czcionki i kolor nalepki mogą być definiowane przezużytkownika - Nalepki mogą być wysyłane do innego komputera poprzez sieć TCP/IPlub przez serwer poczty SMTP - Hierarchiczna lista znajomych, która może być automatyczniepobierana od innych znajomych - Odtwarzanie pliku wav lub sygnał dźwiękowy z głośnika przyodbiorze - Podpisywanie (np. imieniem) wysyłanych nalepek - Możliwość wyboru ulubionych znajomych - Nalepki mogą być ukrywane przez określony czas aby pojawić się naekranie o odpowiedniej porze - Wielojęzyczny interfejs - Zapis do pliku lub import z pliku - Ustawianie przezroczystości nalepek (Windows 2000/XP)
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Stickies 10.0dwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.66 ocen
ProducentTom Revell
Liczba pobrań71 593
Data aktualizacji26 lut 2020
Rozmiar pliku2.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgIOibW
bEgIOicn