iOSWiadomościInne programy informacyjneStopklatka News
Stopklatka News ikona

Stopklatka News1.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Stopklatka News to mobilna wersja serwisu internetowego, na którym publikowane są m.i. artykuły dotyczące świata filmów. Dzięki niej można być na bieżąco z nowościami dotyczącymi obsady, powstających filmów, czy wydarzeniami związanymi z festiwalami filmowymi.

Niestety już kilkanaście sekund po pierwszym uruchomieniu można poczuć niedosyt, kiedy się okaże jak niewielka zawartość serwisu jest dostępna z poziomu tej aplikacji. Dostępne opcje na pewno znajdą swoich odbiorców, jednak po aplikacji dużego serwisu można by oczekiwać znacznie więcej, nawet pomimo nazwy sugerującej niedużą ofertę, gdyż portal Stopklatka posiada np. ogromną bibliotekę filmową, do której dostęp wydaje się czymś oczywistym. Podczas czytania wybranego artykułu istnieje możliwość poprawienia formy wyświetlania tekstu przez zwiększenie, bądź zmniejszenie, rozmiaru czcionki… i jest to w zasadzie jedyna funkcja, na którą udało się zwrócić uwagę. Nie można aplikacji zarzucić złego działania, głównie dlatego, że nie bardzo jest co źle wykonać w tak prostym produkcie. Niestety nie tylko nie zachwycają jej możliwości, ale i niedopracowana strona wizualna.

Stopklatka to duży serwis, a w dzisiejszych czasach aplikacje mobilne mają spory potencjał, dlatego ze zniecierpliwieniem będziemy czekać na rozwój i aktualizacje, licząc na wprowadzenie nowych funkcji i odświeżenie wyglądu.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań50
Data aktualizacji23 maj 2014
Rozmiar pliku7.42 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Stopklatka News ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)