WindowsNarzędziaSynchronizacja danychStorm
Storm ikona

Storm0.3.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Storm to przydatna aplikacja do synchronizowania plików na różnych komputerach. Może okazać się pomocna na przykład w codziennej pracy na kilku pecetach.

Po zainstalowaniu opisywanego narzędzia pojawia się ono w zasobniku systemowym Windows. Z tego miejsca możemy skonfigurować podstawowe opcje. Sama program nie oferuje głównego okna, gdyż jego działanie polega "jedynie" na synchronizowaniu plików zawartych w folderze Storm na wszystkich komputerach.

Storm stanowi ciekawą alternatywę dla serwisów oferujących dostęp przestrzeni dyskowej "w chmurze". Wszystkie pecety z zainstalowaną aplikacją Storm wymagają jednak połączenia z internetem w celu synchronizowania danych w czasie rzeczywistym. Warto dodać, że narzędzie wykorzystuje szyfrowanie end-to-end.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań195
Data aktualizacji22 sty 2020
Rozmiar pliku77.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Storm ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)