WindowsArchiwumProgramy archiwalneStorybook
Storybook ikona

Storybook4.0.9

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Storybook to bezpłatna aplikacja wspomagająca pisanie różnych rodzajów tekstów. Program oferuje wygodny w obsłudze interfejs użytkownika, a także posiada wszystkie najważniejsze opcje do tworzenia obszernych artykułów, powieści lub całych książek.

Storybook to niezbędne oprogramowanie dla pisarzy, nowelistów i scenarzystów. Charakteryzuje się możliwością łatwego zarządzania poszczególnymi scenami i rozdziałami, przy użyciu złożonych funkcji do sortowania poszczególnych scen i podrozdziałów. Ponadto pozwala w prosty i wygodny sposób kopiować, przenosić i wykonywać wiele innych czynności, za pomocą doskonale nam znanej metody „przeciągnij i upuść”.

Program jest niezwykle przydatny podczas składania gotowej książki lub innego obszernego artykułu. Znajdziemy w nim funkcje do formatowania tekstu i przyjaznego w obsłudze systemu nawigacyjnego, wspomagającego utrzymaniu porządku podczas pisania różnego rodzaju książek lub scenariuszy. Storybook posiada też ekran szybkiego podglądu i szczegółowy zapis wszystkich wcześniej dokonanych zmian w programie.

Oprócz tego pozwala na tworzenie różnych postaci, przypisywanie im różnych cech i innych niezbędnych parametrów. Umożliwia też określanie czasu i miejsca akcji, przypisywanie różnych przedmiotów i innych elementów do poszczególnych scen, a także potrafi zdefiniować ramy czasowe, poprzez ustawienie sceny początkowej i końcowej. Nie zabrakło w nim tez widoku drzewa, w którym możemy operować wszystkimi znakami i znacznikami, pomocnymi przy opisywaniu istotnych obiektów lub elementów w danym rozdziale lub scenie.

Uwaga!

  • Tłumaczenie programu Storybook zostało wykonane częściowo.
  • W porównaniu do wersji komercyjnej Storybook Pro, posiada pewne ograniczenia uniemożliwiające eksportowanie i drukowanie tekstu, a także tworzenie różnych pomocniczych wykresów.
  • Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentIntertec
Liczba pobrań3 951
Data aktualizacji4 paź 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Storybook ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)