bEhzKSbp
Stranger Things: The Game ikona

Stranger Things: The Gameversion 1.0.280

Strona głównaiOSGryPrzygodoweStranger Things: The Game
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Stranger Things: The Game to wspomnienie kultowego serialu Netfliksa na urządzeniach mobilnych. Przygodowo-zręcznościowa gra przywołuje klimat roku 1984 w estetyce nawiązującej do klasycznych japońskich RPG. Kolorowe piksele cieszą oczy, a pełna polonizacja gry uprzyjemni rozgrywkę tym, którzy nie znają za dobrze angielskiego.

bEhzKSbr

Pamiętający miasto Hawkins w stanie Indiana szybko się tu odnajdą, prowadząc głównych bohaterów serialu, z których każdy ma swoje własne specjalne umiejętności. Pomogą one w rozwiązywaniu zagadek, walce z przeciwnikami i zbieraniu przedmiotów (m.in. gofrów, krasnali czy kaset VHS), pozwalających odblokować dodatkowe treści w grze. Podobno są wśród nich wciąż nieznane atrakcje z drugiego sezonu gry.

Możecie grać spokojnie – gra nie tylko jest darmowa, ale też nie ma w niej żadnych mikropłatności. Coś specjalnego w grze ma wydarzyć się 27 października, kiedy to na Netflixie pojawi się drugi sezon Stranger Things, jeśli więc jesteście fanami tego ciekawego serialu, warto się już teraz przygotować na niespodziankę.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentBonus XP Inc.
Liczba pobrań74
Data aktualizacji17 lis 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Stranger Things: The Game ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhzKSbW
bEhzKScn