bDTZVlud
Stre.am - Stream Live Video ikona

Stre.am - Stream Live Videoversion 4.4.3

Strona głównaiOSGrafika i fotografiaNagrywanie wideoStre.am - Stream Live Video
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Stre.am - Stream Live Video to aplikacja, za pomocą której możemy prowadzić transmisje na żywo, a także nagrywać krótkie klipy świetnie nadające się do udostępnienia w mediach społecznościowych, np. na Facebooku.

bDTZVluf

Z aplikacji można korzystać jako gość, wtedy jednak będziemy mogli tylko oglądać nagrania innych użytkowników Stre.am. Więcej możliwości zyskamy, zakładając konto, a do tego celu możemy wykorzystać logowanie za pomocą Facebooka, Google, Twittera lub adresem e-mail. Wtedy będziemy mogli także nagrywać własne krótkie spoty lub prowadzić transmisje na żywo.

Do nagrywania możemy użyć zarówno przedniej, jak i tylnej kamery w urządzeniu. Pliki możemy nazywać wedle własnych preferencji, a także wybrać opcję, by poinformować o naszym nagraniu na Facebooku lub Twitterze. Możliwe jest również dodanie znacznika lokalizacji do nagrania, wcześniej jednak musimy pozwolić aplikacji na czerpanie z danych o lokalizacji urządzenia. Tutaj warto dodać, że klipy przypisane do naszego profilu publicznego będą w nim widoczne przez 36 godzin. Aplikacja zawiera też wyszukiwarkę filmów, a wyniki wyszukiwania możemy filtrować wg lokalizacji nagrania lub wg jego popularności.

Nagrania możemy zapisywać na bieżąco w pamięci urządzenia, a także udostępniać je za pomocą wbudowanego w iOS mechanizmu dzielenia się treściami, np. e-mailem, na WhatsApp lub też na Facebooku.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań103
Data aktualizacji6 gru 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Stre.am - Stream Live Video ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZVluK
bDTZVlvb