Streaming gier z GeForce NOW teraz także dla pecetów i Maków #CES2017 #prasówka

Streaming gier z GeForce NOW teraz także dla pecetów i Maków #CES2017 #prasówka

06.01.2017 11:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

NVIDIA zaprezentowała nową wersję usługi GeForce NOW, która zapewnia dostęp do wysokowydajnych maszyn do gier z kartami graficznymi NVIDIA Pascal użytkownikom milionów komputerów PC i Mac.

Nowa usługa GeForce NOW umożliwia graczom łączenie się z zainstalowanymi w chmurowych centrach danych komputerami PC wyposażonymi w karty graficzne GeForce GTX 1080, które są zdolne renderować gry za pośrednictwem najnowszej odsłony technologii NVIDIA GameWorks i strumieniować je do ich komputerów PC i Mac.

„Ponad 200 milionów graczy na całym świecie posiada komputery z kartami graficznymi GeForce, ale jeszcze więcej komputerów nie jest w stanie podołać nowoczesnym grom wideo”, powiedział Jen-Hsun Huang, założyciel i dyrektor generalny firmy NVIDIA, który przedstawił usługę podczas mowy wprowadzającej na targach CES. „Dzięki usłudze GeForce NOW nowa generacja graczy będzie mogła zagrać w najnowsze gry z doskonałą jakością i wydajnością”.

GeForce is PC Gaming - Introducing GeForce NOW for Mac and PC

Usługa GeForce NOW jest wynikiem pięciu lat prac firmy NVIDIA i współpracuje z większością laptopów i komputerów biurkowych PC oraz Mac. Wystarczy pobrać aplikację GeForce NOW na lokalną maszynę. Nawiązanie połączenia z wirtualnym komputerem PC z kartą GeForce GTX wymaga kilku kliknięć. Następnie wystarczy zainstalować ulubione tytuły z popularnych serwisów z grami, takich jak Steam, Battle.net, Origin, Uplay czy GOG, a następnie rozpocząć grę. Można także zainstalować gry F2P, takie jak World of Tanks, bezpośrednio z ich stron internetowych.

W domu lub poza nim. Na komputerze biurkowym lub przenośnym. PC lub Mac

GeForce NOW to prosty sposób na udostępnienie atrakcyjnych gier PC graczom, którzy nie posiadają wydajnych komputerów z kartą GeForce GTX. Za pomocą tej usługi gracze mogą z łatwością przekształcić starsze komputery biurkowe lub laptopy z systemem Windows i zintegrowanymi układami graficznymi w potężne maszyny do gier. Użytkownicy komputerów Mac mogą także grać w najnowsze tytuły na platformę PC bez czekania na dedykowane wersje dla systemów macOS.

Gracze mogą korzystać z własnych gier zakupionych we wspominanych sklepach internetowych, a także kupować nowe gry natychmiast po premierze. GeForce NOW zapisuje postępy oraz osiągnięcia w grach, synchronizując je z tytułami zainstalowanymi lokalnie. Gracze mogą więc używać usługi GeForce NOW na drugim komputerze – na przykład laptopie – i kontynuować grę rozpoczętą na swoim głównym komputerze do gier. Mogą także korzystać ze swoich gier poza domem, w akademikach, u znajomych lub po prostu w innych pomieszczeniach domu.

GeForce NOW daje graczom swobodę korzystania z wydajnych komputerów PC gdziekolwiek chcą. Usługa sprawia, że granie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, ponieważ łatki oraz aktualizacje sterowników są instalowane automatycznie.

Ceny i dostępność

Przy pierwszej rejestracji w usłudze GeForce NOW, gracze mogą grać za darmo przez 8 godzin na komputerze z kartą GeForce GTX 1060 lub przez 4 godziny na komputerze z kartą GeForce GTX 1080. Dodatkowa opłata w wysokości 25 USD zapewnia 20 godzin zabawy na komputerze z kartą GTX 1060 lub 10 godzin na komputerze z kartą GTX 1080.

Wczesny dostęp do nowej usługi GeForce NOW jest zaplanowany na marzec w Stanach Zjednoczonych. Pełna premiera usługi została zaplanowana na wiosnę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)