WindowsMultimediaInne programy multimedialneStremio
Stremio ikona

Stremio4.4.135

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Stremio to rozbudowane oprogramowanie multimedialne dla miłośników filmów, seriali i programów telewizyjnych, a także innych, rozmaitych materiałów (np. tych udostępnianych za pośrednictwem YouTube).

Za pomocą Stremio możemy zorganizować i śledzić informacje na temat ulubionych seriali, filmów i programów telewizyjnych oraz pobierać napisy. Po odpowiednim skonfigurowaniu narzędzia, wspomniane treści można uruchomić nie tylko na komputerze, ale również na wybranych urządzeniach przenośnych.

Stremio pozwala również na odnalezienie w sieci listy dostępnych programów, filmów i seriali, które można filtrować według kategorii, a następnie dodać do własnej biblioteki i oceniać, by polecić je innym użytkownikom. Jednocześnie narzędzie umożliwia wyszukiwanie nowych treści do oglądania na podstawie tych, które przypisaliśmy wcześniej do naszego konta.

Co ciekawe, po utworzeniu biblioteki wideo w programie Stremio możemy ją synchronizować ze wszystkimi posiadanymi urządzeniami. Narzędzie wspiera bowiem nie tylko komputery, ale również inne urządzenia. Możemy na przykład uruchomić wybrany plik na pececie i strumieniować obraz na ekran telewizora, tabletu bądź smartfona.

Stremio wyposażono w nowoczesny, bardzo przyjemny dla oka interfejs graficzny, który wykorzystuje popularne kafelki. Dzięki temu mamy bezpośredni dostęp do wszystkich treści w czytelnej formie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentStrem.io
Liczba pobrań1 228
Data aktualizacji29 mar 2021
Rozmiar pliku107.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Stremio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)