MacOSAkcesoriaKompresowanie plikówStuffIt Expander
StuffIt Expander ikona

StuffIt Expander16.0.5

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

StuffIt Expander to bardzo przydatne, darmowe narzędzie służące do rozpakowywania archiwów. Dzięki niemu można szybko wydobyć zawartość z archiwów ZIP i szyfrowany ZIP, RAR, TAR i skompresowany TAR, 7ZIP, autorskiego Stuffit X i jeszcze 25 mniej popularnych.

Program ma prosty interfejs, gdzie wystarczy przeciągnąć plik na pływającą ikonkę programu i wybrać miejsce zapisu wypakowanej zawartości. Dodatkowo Expander może automatycznie rozpakowywać pliki w danym folderze, odsyłać je do skanera antywirusowego przed rozpakowaniem i otwierać pliki zaraz po pobraniu za pomocą wybranego programu.

Stuffit Expander jest częścią zestawu Stuffit Deluxe, gdzie znajdują się także narzędzia do tworzenia i wysyłania archiwów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 468
Data aktualizacji29 lut 2016
Rozmiar pliku15.32 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
StuffIt Expander ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)