WindowsGrafikaInne programy graficzneStyle
Style ikona

Style2.1.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Style to edytor zdjęć pozwalajacy nakładać na zdjęcia mocno ingerujące w nie filtry, by osiągać efekty zbliżone do malarskich. Stanowi komputerowy odpowiednik popularnej aplikacji Prisma, która dostępna jest na platformy mobilne. Style poradzi sobie również z obsługą animacji w formacie GIF, a nawet dłuższych filmów.

Aby skorzystać z programu należy przeciągnąć na jego ekran grafikę, którą chcemy edytować. Do dyspozycji mamy 29 filtrów, różniących się od siebie stylistyką i poziomem ingerencji w wygląd zdjęć. Wybieramy je z panelu po prawej stronie, gdzie dostępne są ich niewielkie miniatury. Przed przystąpieniem do edycji można skorzystać z opcji zachowywania barw, co wpłynie na efekt końcowy w ramach tego samego efektu (w konsekwencji aplikacja pozwoli uzyskać niecałe 60 rodzajów nakładek dla jednego zdjęcia).

Algorytm edytujący zdjęcie wykorzystuje sieci neuronowe i sztuczną inteligencję, wykonując przy tym wiele analiz zapisanych już danych w pamięci komputera, co skutkować może stosunkowo wolnym działaniem (jedna fotografia obrabiana może być nawet kilkanaście sekund).

Uwaga!

  • Do sprawnego działania wymagane jest posiadanie co najmniej 4, a zalecane ponad 8 GB pamięci operacyjnej.
  • Testowa wersja programu umieszcza logo producenta w prawym dolnym rogu zdjęcia wynikowego.
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
2.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań455
Data aktualizacji10 gru 2016
Rozmiar pliku255.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Style ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)