Style ikona

Style2.1.0.3

WindowsGrafikaInne programy graficzneStyle
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Style to edytor zdjęć pozwalajacy nakładać na zdjęcia mocno ingerujące w nie filtry, by osiągać efekty zbliżone do malarskich. Stanowi komputerowy odpowiednik popularnej aplikacji Prisma, która dostępna jest na platformy mobilne. Style poradzi sobie również z obsługą animacji w formacie GIF, a nawet dłuższych filmów.

Aby skorzystać z programu należy przeciągnąć na jego ekran grafikę, którą chcemy edytować. Do dyspozycji mamy 29 filtrów, różniących się od siebie stylistyką i poziomem ingerencji w wygląd zdjęć. Wybieramy je z panelu po prawej stronie, gdzie dostępne są ich niewielkie miniatury. Przed przystąpieniem do edycji można skorzystać z opcji zachowywania barw, co wpłynie na efekt końcowy w ramach tego samego efektu (w konsekwencji aplikacja pozwoli uzyskać niecałe 60 rodzajów nakładek dla jednego zdjęcia).

Algorytm edytujący zdjęcie wykorzystuje sieci neuronowe i sztuczną inteligencję, wykonując przy tym wiele analiz zapisanych już danych w pamięci komputera, co skutkować może stosunkowo wolnym działaniem (jedna fotografia obrabiana może być nawet kilkanaście sekund).

Uwaga!

  • Do sprawnego działania wymagane jest posiadanie co najmniej 4, a zalecane ponad 8 GB pamięci operacyjnej.
  • Testowa wersja programu umieszcza logo producenta w prawym dolnym rogu zdjęcia wynikowego.
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
2.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań431
Data aktualizacji10 gru 2016
Rozmiar pliku255.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Style ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)