WindowsArchiwumProgramy archiwalneStylish
Stylish ikona

Stylish3.1.8

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Stylish to ciekawe rozszerzenie dla Firefoksa, dające użytkownikowi możliwość wygodnej edycji wyglądu zarówno wybranych stron internetowych, jak również interfejsu samej przeglądarki internetowej.

Rozszerzenie pozwala łatwo i sprawnie modyfikować wygląd dowolnej strony internetowej. Z jego pomocą możemy dostosowywać do własnych preferencji m.in. rozmiar i krój czcionki, kolorystykę poszczególnych elementów witryny, ale także przeprojektować jej cały wygląd - ukryć nieistotne dla nas treści oraz zmienić sposób ich wyświetlania.

Sposób działania Stylisha jest bardzo prosty i opiera się na wymuszeniu od przeglądarki, aby do wyświetlania danej strony wykorzystywała inny niż domyślny kaskadowy arkusz stylów (CSS). Chcąc tworzyć własne style wymagana jest od użytkownika znajomość wspomnianych arkuszy CSS, które to powszechnie stosowane są do projektowania stron WWW.

Stylish daje możliwość tworzenia wielu stylów dla wybranej witryny, a następnie wyświetlanie jej zawartości przy użyciu jednego z nich. Proces tworzenia nowego stylu zainicjować można z poziomu ikonki rozszerzenia, ulokowanej w dolnej części przeglądarki. Do dyspozycji użytkownika oddano prosty, ale w pełni wystarczający edytor stylów, obsługujący kolorowanie składni.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.26 ocen
Twoja ocena
ProducentJason Barnabe
Liczba pobrań2 706
Data aktualizacji29 lip 2018
Rozmiar pliku1.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Stylish ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)