WindowsDomOrganizery osobisteSubtask

Subtask

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Subtask to odpowiednik Trello, popularnego narzędzia do organizacji pracy w zespołach. Subtask dostępny jest w formie platformy internetowej co pozwala skorzystać z niego bez względu na sprzęt i system na jakim go uruchamiacie, wystarczy konto na platformie i przeglądarka internetowa.

Czym jest Subtask? To internetowe narzędzie do zarządzania projektami, które pomaga w organizacji pracy, ustalaniu priorytetów i śledzeniu postępów. Dostępne jest szereg narzędzi, które pomogą szybko i łatwo zarządzać pracą oraz sprawią, że zespół będzie bardziej efektywny. To idealne narzędzie dla zespołów, które są rozproszone i pracują zdalnie nad wspólnymi projektami.

Dostępne są trzy progi abonamentowe, w tym podstawowy, całkowicie za darmo. Wersja bezpłatna umożliwia dostęp do 10 tablic, którymi możemy dzielić się z zespołem. Na tablicy mamy dostęp do statusu, kalendarza i osi czasu, jest też możliwość ustalenie priorytetów (Priority Matrix). W łatwy sposób możemy zintegrować Subtask z firmową pocztą lub z aplikacją Slack. Przesyłane pliki nie mogą być większe niż 1 GB.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPlectica
Liczba pobrań44
Data aktualizacji15 gru 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)