iOSGryZręcznościoweSubway Surfers
Subway Surfers ikona

Subway Surfers

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Subway Surfers to jedna z najbardziej znanych i popularnych gier zręcznościowych na urządzenia mobilne. Wcielamy się w niej w postać młodego grafficiarza, który ucieka przed złapaniem przez tunel metra, wykonując rozmaite akrobacje.

W grze sterujemy młodym grafficiarzem lub młodą zwolenniczką malowania po ścianach. Naszym zadaniem jest uciec przed strażnikiem kolejowym, który wytrwale goni nas po torach. Ucieczka nie jest łatwa, bo musimy przedzierać się między stojącymi pociągami, niektóre składy jadą prosto na nas, czasem trzeba uciekać po dachach wozów, niekiedy szybko przemykać przez tunele, między filarami. Uciekając, kolekcjonujemy monety, za które możemy kupić ułatwienia w grze, np. deski snowboardowe, dzięki którym będziemy uciekać szybciej. W trakcie rozgrywki zbieramy też np. litery, z których musimy ułożyć napis, a za to też możemy uzyskać premię.

Jak to zwykle bywa w grach mobilnych, początek przygody z Subway Surfers jest prosty i przyjemny, łatwo można nadążyć za tempem wydarzeń. Ale im dalej w las, tym trudniej, nasza postać porusza się bowiem w coraz szybszym tempie i łatwiej o kolizję z pociągiem.

Gra jest aktualizowana regularnie, a w kolejnych wersjach pojawiają się nowe plansze. Często nawiązują one do aktualnych wydarzeń, we wcześniejszych wersjach można było grać np. w scenerii nawiązującej do Halloween. Aktualna osadzona jest w realiach San Francisco w USA.

Twórcy gry przewidzieli szereg ułatwień w rozgrywce, za które należy zapłacić. Możemy kupić np. dodatkowe monety, które dają dostęp do dodatkowych funkcji i narzędzi ułatwiających rozgrywkę.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentKiloo
Liczba pobrań403
Data aktualizacji18 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Subway Surfers ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)