WindowsGryLogiczne i karcianeSudoku Toon

Sudoku Toon

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sudoku to łamigłówka wymyślona w 1783 roku przez wybitnego matematyka z Bazylei. Po tym jak przeszła wiele zmian i mutacji, zaczęła cieszyć się ona ogromnym zainteresowaniem i popularnością w Japonii. Kilkanaście lat później grę znał już niemalże cały świat. Grono jej fanów rozrasta się z każdym dniem.

Należy w taki sposób wypełniać diagramy, aby w każdym poziomym wierszu, pionowej kolumnie i kwadracie 3x3 znalazły się liczby od 1 do 9. W przypadku Sudoku Toon wspomniane liczby można zastąpić kolorami lub figurami. Liczby, kolory czy figury nie mogą się powtarzać ani też sąsiadować jako takie same ze sobą. Sudoku nie wymaga od gracza skomplikowanych rachunków czy obliczeń, ale bez zastanowienia, odpowiedniej taktyki oraz logicznego myślenia nie da się znaleźć prawidłowego rozwiązania.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań10 064
Data aktualizacji4 maj 2007
Rozmiar pliku9.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)