SUM Editor ikona

SUM Editor7.9

WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówSUM Editor
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

SUM Editor (dawniej Su Movie Editor) to stosunkowo niewielka i prosta w obsłudze aplikacja, za pomocą której dokonamy obróbki materiałów filmowych oraz stworzymy własne nagranie w jednym z wielu obsługiwanych formatów.

Aplikacja cechuje się dosyć mało atrakcyjnym, ale funkcjonalnym interfejsem użytkownika, na który składa się okno podglądu obrazu, panel z informacjami na temat wybranego pliku wideo, przeglądarka folderów (za jej pomocą odnajdziemy kolejne materiały do dodania i obróbki), a także filtrów oraz pasek linii czasu wraz z funkcjami związanymi z odtwarzaniem tworzonego pliku. Wśród dostępnych opcji znajdziemy typowe dla tego typu oprogramowania funkcje, takie jak przycinanie, wycinanie i wklejanie fragmentów wideo, łączenie wielu plików i fragmentów w jeden, zmiana kontrastu, jasności, poziomu głośności czy też zmiana szybkości odtwarzania.

Każda operacja jest łatwo dostępna z pasku umieszczonego pod podglądem wideo i działa szybko nawet na niezbyt szybkiej maszynie. Program obsługuje szereg najpopularniejszych formatów, takich jak MP4, MOV, AVI, WMV, MPG, 3GP i nie tylko. SU Movie Editor nie posiada bardziej zaawansowanych funkcji, a wśród preferencji na próżno szukać jakiś ciekawych opcji. Pomimo to jest to aplikacja, która spełnia swoje zadanie i robi to na tyle dobrze, aby być ciekawą alternatywą.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
Udostępnij
SUM Editor 7.9wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSProsoft
Liczba pobrań218
Data aktualizacji27 lut 2018
Rozmiar pliku9.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
SUM Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)