WindowsBiuroInne programy biuroweSunsama
Sunsama ikona

Sunsama0.9.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Sunsama to narzędzie, które określane jest przez jego autorów połączeniem Trello z Kalendarzem Google. W istocie otrzymujemy tutaj cyfrowy organizer, w którym umieścimy listę obowiązków do wykonania każdego dnia oraz wiele innych, przydatnych informacji.

Funkcja importowania listy zadań z Trello

Przed uruchomieniem Sunsama należy wysłać prośbę o dostęp do aplikacji, a następnie zalogować się do swojego konta za pośrednictwem Google lub innej usługi poczty elektronicznej. Z poziomu głównego okna będziemy mogli łatwo i szybko wpisywać nowe zadania (lub eksportować je z innych programów, np. Trello), ustalać priorytety, odhaczać ukończone taski, sprawdzać informacje w kalendarzu, wyszukiwać uprzednio wprowadzone treści, zarządzać swoimi zakładkami i nie tylko.

Synchronizacja z Kalendarzem Google

Sunsama posiada nowoczesny, minimalistyczny interfejs, dzięki któremu zarówno wspomniany już kalendarz (narzędzie oferuje synchronizację z Kalendarzem Google w czasie rzeczywistym), jak i lista zadań do wykonania znajdują się obok siebie, przedstawiając nadchodzące obowiązki użytkownika w czytelnej formie.

Nie wymaga instalacji na dysku twardym

Warto dodać, że program Sunsama oferuje także dostęp do interfejsu webowego. Nie musimy więc instalować opisywanej aplikacji, bo możemy zalogować się do swojego konta za pośrednictwem dowolnej przeglądarki stron internetowych.

Sunsama – najważniejsze cechy:

  • intuicyjny organizer stanowiący połączenie Kalendarza Google i Trello
  • nowoczesny, czytelny interfejs użytkownika
  • funkcja importowania zadań z Trello i nie tylko
  • synchronizacja z Kalendarzem Google
  • wsparcie interfejsu webowego (dostęp przez przeglądarkę internetową)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSunsama
Liczba pobrań233
Data aktualizacji14 lip 2019
Rozmiar pliku92.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Sunsama ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)