bEpDKXBx
Sunsama ikona

Sunsama0.9.5

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Sunsama to narzędzie, które określane jest przez jego autorów połączeniem Trello z Kalendarzem Google. W istocie otrzymujemy tutaj cyfrowy organizer, w którym umieścimy listę obowiązków do wykonania każdego dnia oraz wiele innych, przydatnych informacji.

bEpDKXBz

Funkcja importowania listy zadań z Trello

Przed uruchomieniem Sunsama należy wysłać prośbę o dostęp do aplikacji, a następnie zalogować się do swojego konta za pośrednictwem Google lub innej usługi poczty elektronicznej. Z poziomu głównego okna będziemy mogli łatwo i szybko wpisywać nowe zadania (lub eksportować je z innych programów, np. Trello), ustalać priorytety, odhaczać ukończone taski, sprawdzać informacje w kalendarzu, wyszukiwać uprzednio wprowadzone treści, zarządzać swoimi zakładkami i nie tylko.

Synchronizacja z Kalendarzem Google

Sunsama posiada nowoczesny, minimalistyczny interfejs, dzięki któremu zarówno wspomniany już kalendarz (narzędzie oferuje synchronizację z Kalendarzem Google w czasie rzeczywistym), jak i lista zadań do wykonania znajdują się obok siebie, przedstawiając nadchodzące obowiązki użytkownika w czytelnej formie.

Nie wymaga instalacji na dysku twardym

Warto dodać, że program Sunsama oferuje także dostęp do interfejsu webowego. Nie musimy więc instalować opisywanej aplikacji, bo możemy zalogować się do swojego konta za pośrednictwem dowolnej przeglądarki stron internetowych.

Sunsama – najważniejsze cechy:

  • intuicyjny organizer stanowiący połączenie Kalendarza Google i Trello
  • nowoczesny, czytelny interfejs użytkownika
  • funkcja importowania zadań z Trello i nie tylko
  • synchronizacja z Kalendarzem Google
  • wsparcie interfejsu webowego (dostęp przez przeglądarkę internetową)
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Sunsama 0.9.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSunsama
Liczba pobrań206
Data aktualizacji14 lip 2019
Rozmiar pliku89.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Sunsama ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpDKXCv