WindowsArchiwumProgramy archiwalneSunshine
Sunshine ikona

Sunshine2.3.7

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sunshine to szybkie i bezpieczne narzędzie do przesyłania plików między urządzeniami, bez pośrednictwa chmury. Aplikacja dla Windowsa pozwala udostępnić wybrane foldery dla innych urządzeń. Sunshine nie ma żadnych limitów rozmiaru przesyłanych plików ani ich liczby, pozwala też wysyłać pliki znajomym z Facebooka.

Sunshine można instalować na Androidzie, OS X, iOS i Windowsie. Po połączeniu urządzeń jednym kontem użytkownika przesyłanie plików jednak odbywa się bezpośrednio, metodą peer-to-peer, zarówno w sieci lokalnej, jak i przez Internet. Program pozwala wybrać, do jakich folderów będą miały dostęp aplikacje na urządzeniach mobilnych, a także gdzie zostaną zapisane kopie zapasowe (wymaga konta Premium, które można kupić lub uzyskać za darmo polecając aplikację znajomym na Facebooku).

Aplikacje mobilne Sunshine pozwalają pobierać pliki z komputera, a także odtwarzać je zdalne. Obsługiwane formaty to między innymi AVI, MP4, MOV, MKV, M4V, WMV, MP3, FLAC, M4A i WAV. Sunshine radzi sobie bezbłędnie z kodekami h.264, h.265, x264, xvid, divx, quicktime, ac3, aac, dts i kilkoma innymi.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań345
Data aktualizacji3 mar 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Sunshine ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)