bEUjUxsR
Super Denoising ikona

Super Denoising1.2.6

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Super Denoising to proste narzędzie do usuwania szumu ze zdjęć cyfrowych, zarejestrowanych przy słabym świetle, gdy matryca aparatu musiała pracować z wysoką czułością. Program jest bardzo łatwy w obsłudze i pozwala usuwać szum z pojedynczych zdjęć lub masowo.

bEUjUxsT

Po załadowaniu zdjęcia można wybrać stopień działania algorytmu, w czym pomogą przykładowe zdjęcia przy każdym z trybów. Ponadto można ręcznie manipulować parametrami jego działania, włączyć wyostrzanie i maskowanie.

Po dobraniu parametrów usuwania szumu można zapisać zdjęcie lub załadować do kolejki więcej podobnych zdjęć. Program otwiera popularne formaty graficzne, a także RAW-y z popularnych aparatów cyfrowych. Niestety Super Denoising nie odczytuje formatu DNG.

Wersja próbna programu pozwala na testowanie przez 10 dni.

Udostępnij
Super Denoising 1.2.6wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań48
Data aktualizacji15 maj 2016
Rozmiar pliku16.73 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Super Denoising ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUjUxtd
Komentarze (0)
bEUjUxtP