WindowsArchiwumProgramy archiwalneSuper DVD ripper

Super DVD ripper2.39

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Uniwersalny program do zgrywania płyt DVD do plików w formatach DivX AVI, MPEG-1, MPEG-2 oraz tworzenia z nich płyt SVCD, VCD i CD (te ostaniem z plikiem DivX AVI lub MPEG). Super DVD ripper obsługuje zarówno całe płyty DVD jak i zgrane tylko pliki VOB. Dzięki wbudowanym kreatorom jest bardzo prosty w obsłudze - praktycznie należy tylko wybrać format docelowy oraz wskazać miejsce, w którym ma się pojawić plik. Wersja testowa pozwala na 6 uruchomień programu.

Uwaga! Dla tych, którzy posiadają strony WWW istnieje możliwość otrzymania klucza rejestracyjnego za darmo! Aby tego dokonać należy zamieścić na swojej stronie link www.dvdtodivx.net i wysłać informację na e-mail info@dvdtodivx.net. Warunkiem otrzymania darmowego klucza jest dobra treść i jakość strony, a także przynajmniej 100 odwiedzin dziennie. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej producenta.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań134 017
Data aktualizacji28 lut 2005
Rozmiar pliku1.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)