Super DVD ripper2.39

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Uniwersalny program do zgrywania płyt DVD do plików w formatach DivX AVI, MPEG-1, MPEG-2 oraz tworzenia z nich płyt SVCD, VCD i CD (te ostaniem z plikiem DivX AVI lub MPEG). Super DVD ripper obsługuje zarówno całe płyty DVD jak i zgrane tylko pliki VOB. Dzięki wbudowanym kreatorom jest bardzo prosty w obsłudze - praktycznie należy tylko wybrać format docelowy oraz wskazać miejsce, w którym ma się pojawić plik. Wersja testowa pozwala na 6 uruchomień programu.

Uwaga! Dla tych, którzy posiadają strony WWW istnieje możliwość otrzymania klucza rejestracyjnego za darmo! Aby tego dokonać należy zamieścić na swojej stronie link www.dvdtodivx.net i wysłać informację na e-mail info@dvdtodivx.net. Warunkiem otrzymania darmowego klucza jest dobra treść i jakość strony, a także przynajmniej 100 odwiedzin dziennie. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej producenta.

Udostępnij
Super DVD ripper 2.39wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.02 oceny
Liczba pobrań133 991
Data aktualizacji28 lut 2005
Rozmiar pliku1.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)