WindowsGryPlatformoweSuper Mario Bros

Super Mario Bros

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Super Mario Bros to ciesząca się nieustanną popularnością platformówka, która wydana została w 1985 roku przez firmę Nintendo i przez wielu uznawana jest za nieoficjalną kontynuację znanej z automatów gry Mario Bros.

Jak wygląda rozgrywka?

W grze Super Mario Bros wcielamy się w hydraulika, jednego z braci Bros o imieniu Mario, którego zadaniem jest ocalenie księżniczki Toadstool z rąk przebiegłego King Bowser Koopa (znanego jako Bowser), który ją porwał w celu poślubienia i przejęcia władzy nad Grzybowym Królestwem. W przypadku rozgrywki wieloosobowej, drugi gracz wciela się w starszego z braci Luigi.

Rozgrywka składa się z poziomów, w których zadaniem gracza jest dotarcie do chorągiewki ulokowanej na końcu każdego z nich. Dodatkowo na każdym z poziomów znajdziemy monety, a także specjalne cegiełki, których rozbicie daje dostęp do dodatkowego bilonu lub przedmiotów. Wśród nich znaleźć można m.in. specjalne grzybki, które powiększają postać i dają odporność w starciu z wrogiem. Odpowiednia ilość zebranych monet pozwala zwiększyć dostępną w grze ilość żyć.

Cała gra składa się z 8 światów po 4 poziomy każdy. W ostatnim z nich przyjedzie się nam zmierzyć z Bowserem.

Jak uruchomić grę na komputerze z Windowsem?

Gra Super Mario Bros udostępniona została w formie pliku ROM. Pobierane na łamach naszego portalu archiwum zawiera specjalny emulator, po uruchomieniu którego należy wczytać wspomniany plik z grą.

Kluczowe cechy Super Mario Bros:

  • popularna platformówka Nintendo z Mariem i Luigi Bros w roli głównej
  • składa się z 8 światów (po 4 poziomy każdy)
  • celem gracza jest dotarcie do chorągiewek na końcach etapów
  • wiele różnorodnych przeciwników i rzeczy do zebrania
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJG-Games
Liczba pobrań43 491
Data aktualizacji6 mar 2020
Rozmiar pliku0.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)