Super Mario Run na Androida dostępny. Wszystkie poziomy za 45 złotych

Super Mario Run na Androida dostępny. Wszystkie poziomy za 45 złotych23.03.2017 10:21
Super Mario Run na Androida dostępny. Wszystkie poziomy za 45 złotych

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na Androida ukazała się nowa gra Nintendo, Super Mario Run. Znaleźć można ją już w naszej bazie oprogramowania. Tak samo jak w przypadku iOS-a, pierwsze cztery poziomy można przejść za darmo.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Za pełną wersję trzeba jednak zapłacić. I to niemało, gdyż dostęp do pełnej wersji Super Mario Run to wydatek rzędu 45 złotych. Gra wymaga ciągłego połączenia z Siecią, co ma rzekomo zapobiegać piractwu. W przypadku utraty połączenia, wyświetlany jest komunikat, który całkowicie uniemożliwia rozgrywkę.

Super Mario Run na Androida to zatem dokładny klon wersji iOS-owej. Nie różni się on także pod względem samej rozgrywki: Mario biegnie (dość nieśpiesznie) przez poziomy, a uczestnictwo gracza w tym procesie sprowadza się do dotykania ekranu, co sprawia, że Mario przeskakuje przeszkody. Gdyby taki stopień automatyzacji komuś nie wystarczył, to Mario w dodatku sam przeskakuje mniejsze elementy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Super Mario Run miał być grą dynamiczną, a jest nudnawą. Mario jest powolny, co czyni rozgrywkę śmiesznie łatwą i mało ekscytującą. Bardziej niż klasycznego Mario przypomina skrajnie uproszczoną wersję Flappy Bird. Ale warto przekonać się o tym samodzielnie. Super Mario Run jest już w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)