Super Mario Run na Androida dostępny. Wszystkie poziomy za 45 złotych

Super Mario Run na Androida dostępny. Wszystkie poziomy za 45 złotych

Super Mario Run na Androida dostępny. Wszystkie poziomy za 45 złotych
23.03.2017 10:21

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na Androida ukazała się nowa gra Nintendo, Super Mario Run. Znaleźć można ją już w naszej bazie oprogramowania. Tak samo jak w przypadku iOS-a, pierwsze cztery poziomy można przejść za darmo.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Za pełną wersję trzeba jednak zapłacić. I to niemało, gdyż dostęp do pełnej wersji Super Mario Run to wydatek rzędu 45 złotych. Gra wymaga ciągłego połączenia z Siecią, co ma rzekomo zapobiegać piractwu. W przypadku utraty połączenia, wyświetlany jest komunikat, który całkowicie uniemożliwia rozgrywkę.

Super Mario Run na Androida to zatem dokładny klon wersji iOS-owej. Nie różni się on także pod względem samej rozgrywki: Mario biegnie (dość nieśpiesznie) przez poziomy, a uczestnictwo gracza w tym procesie sprowadza się do dotykania ekranu, co sprawia, że Mario przeskakuje przeszkody. Gdyby taki stopień automatyzacji komuś nie wystarczył, to Mario w dodatku sam przeskakuje mniejsze elementy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Super Mario Run miał być grą dynamiczną, a jest nudnawą. Mario jest powolny, co czyni rozgrywkę śmiesznie łatwą i mało ekscytującą. Bardziej niż klasycznego Mario przypomina skrajnie uproszczoną wersję Flappy Bird. Ale warto przekonać się o tym samodzielnie. Super Mario Run jest już w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)