WindowsGryAkcja i strzelankiSuper Monday Night Combat

Super Monday Night Combat

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Super Monday Night Combat to świetna strategiczna gra akcji w pełni nastawiona na multiplayer. Stanowi ona kontynuację wcześniejszej wersji gry debiutującej na konsolach o bardzo podobnym tytule - Monday Night Combat.

Ta pozycja to pewnego rodzaju połączenie takich hitów jak League of Legends oraz Team Fortress 2 - bardzo popularnego groteskowo-komiksowego FPS-a.

Myślą przewodnią, na której opiera się pomysł gry, jest podzielenie graczy na 6 unikatowych klas, a następnie przyporządkowanie ich do dwóch pięcioosobowych drużyn, Iceman i Hotshots celem wzajemnej rywalizacji. Mimo iż swoich sił możemy próbować w kilku dostępnych trybach na różnorakich mapach, to cel przewodni zawsze jest ten sam. Należy czym prędzej doprowadzić grupę swoich robotów, które również walczą w międzyczasie w naszym imieniu, do specjalnej kuli z pieniędzmi, a następnie ją zdobyć. Przeciwna drużyna dąży do tego samego stawiając nam jednocześnie zbrojny opór.

Twórcom projektu, podobnie jak w przypadku Team Fortress, doskonale udało się odejść od efektów świata współczesnego nadając grze klimatu komediowo-komiksowego. Wszystkie dostępne postaci są nieco przejaskrawione, wręcz karykaturalne, co nie tylko dodaje całości pewnej groteskowości, ale również uwydatnia wszystkie najważniejsze, indywidualne właściwości psychomotoryczne każdej z postaci.

Super Monday Night Combat posiada świetną oprawę audiowizualną, dzięki której od gry naprawdę ciężko się oderwać. Osobliwy, satyryczny klimat świetnie dopasowuje się do konwencji zabawy, ale zabawy ambitnej, bo wymagającej strategii oraz umiejętności gry zespołowej. Ten tytuł to bez wątpienia kolejny przykład na to, że fajne FPS-y to nie tylko te, które do bólu oddają realistyczny klimat prawdziwego pola walki.

Uwaga:

W celu uruchomienia gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie (tu należy nadmienić, iż Super Monday Night Combat jest darmowy) i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z innymi graczami.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań951
Data aktualizacji20 lip 2012
Rozmiar pliku2474.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)