WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweSupercopier

Supercopier2.2.4.12

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Supercopier to darmowe narzędzie, które stanowi alternatywę dla wbudowanego w system Windows mechanizmu kopiowania plików.

Niewątpliwie każdy, kto próbował kopiować dane na komputerze wielokrotnie spotkał się z sytuacją, kiedy Windows potrzebował naprawdę wiele czasu na przeprowadzenie operacji przeniesienia danych. Supercopier działa znacznie szybciej, pozwala na zatrzymywanie i wznawianie kopiowania (także po wystąpieniu błędów, które nota bene zostają zapisane w logach) i oferuje możliwość określania limitu prędkości kopiowania.

Po uruchomieniu Supercopier minimalizuje się do zasobnika systemowego, gdzie możemy wybrać folder źródłowy oraz docelowy, by rozpocząć kopiowanie lub przenoszenie danych w wybrane miejsce na dysku twardym lub pamięci przenośnej. Jeśli program zauważy, że wystąpił konflikt między plikami i folderami, zostaniemy o tym poinformowani stosownym komunikatem.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
ProducentHerman Brule
Liczba pobrań700
Data aktualizacji20 sie 2021
Rozmiar pliku14.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)