AndroidArchiwumProgramy archiwalneSuperSU
SuperSU ikona

SuperSU

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SuperSU to aplikacja pozwalająca na zaawansowaną kontrolę prawami roota, czyli z możliwością zapisu i odczytu danych wymagających dostępu do partycji systemowej. Aplikacja została stworzona przez holenderskiego programistę Chainfire, który zbudował program od podstaw.

SuperSU pozwala na zapis plików na pamięci systemowej, z której domyślnie możliwe jest tylko odczytywanie danych. Dzięki SuperSU możliwe jest wykorzystanie pełni możliwości aplikacji wykonujących polecenia jako root. W odróżnieniu od konkurencji SuperSU oferuje wiele zaawansowanych funkcji jak możliwość zainstalowania skryptu rootującego urządzenie nawet w trybie OTA. Możliwe jest przez to wgrywanie najnowszej wersji oprogramowania bez obawy, że urządzenie nie będzie posiadało aplikacji do zarządzania prawami roota. Nie jest to jednak jedyna z ciekawych opcji SuperSU, gdyż aplikacja pozwala na zmianę motywu graficznego oraz ikony dostępnej w szufladzie aplikacji. Jako że Chainfire jest członkiem zespołu OmniROM, po zainstalowaniu SuperSU na tym oprogramowaniu, aplikacja integruje się z ustawieniami.

Należy pamiętać, że zainstalowanie SuperSU nie równa się ze zrootowaniem telefonu i należy do tego wykorzystać metody opisane na forach internetowych. Zainstalowanie aplikacji równa się z utratą gwarancji producenta.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena
ProducentChainfire
Liczba pobrań10 935
Data aktualizacji29 maj 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaTestowa (shareware)
SuperSU ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)