iOSAkcesoriaPilotySURE Universal Smart Remote Control
SURE Universal Smart Remote Control ikona

SURE Universal Smart Remote Control

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SURE Universal to uniwersalny pilot, który może sterować urządzeniami różnych typów podłączonymi do Wi-Fi, a jeśli dostępny jest specjalny nadajnik, również tradycyjnie przez IR. Pilot nadaje się do sterowania Smart TV, Hi-Fi, urządzeniami automatyki domowej, przystawkami multimedialnymi (w tym Kodi, Roku, Apple TV), a także streamować pliki z serwerów DLNA.

W ustawieniach programu można dodawać urządzenia z listy obejmującej ponad milion urządzeń różnych producentów. Aplikacja sama wykryje urządzenia w sieci domowej. Po wybraniu pilota zwykle mamy do wyboru kilka zestawów przycisków, posortowanych tematycznie, opisanych i oznaczonych piktogramami odpowiadającymi ich funkcjom. Skonfigurowane urządzenia można łączyć w grupy i tworzyć dla grup własne piloty. Przy korzystaniu z Wi-Fi można też przeglądać pliki i streamować materiały z pamięci urządzenia lub z serwerów DLNA.

W ustawieniach aplikacji można przełączyć motyw na ciemny, włączyć dźwięki przycisków lub wibracje, wyciszanie dźwięków telewizora przy połączeniu telefonicznym i wybudzanie przez ruch iPhone'a. Aplikacja wyświetla sporo reklam, można się ich pozbyć kupując wersję Premium. Można też założyć konto i zapisać na nim swoje konfiguracje pilotów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań403
Data aktualizacji30 gru 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
SURE Universal Smart Remote Control ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)