Świetna nowość w Operze Max 3.0: wszyty zamiennik aplikacji Facebooka

Świetna nowość w Operze Max 3.0: wszyty zamiennik aplikacji Facebooka

05.05.2017 14:40, aktual.: 05.05.2017 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim czasie Facebook udostępnił w Polsce Messengera Lite, dzięki czemu można już nad Wisła korzystać z kompletu jego odchudzonych aplikacji. To jednak nie koniec oszczędności, jakie można poczynić podczas korzystania z serwisu Marka Zuckerberga, a to dzięki nowościom w Operze Max. Najnowszą wersję aplikacji można znaleźć w naszej bazie.

Opera Max umożliwia oszczędzanie danych podczas przeglądania Sieci. Odbywa się to dzięki przetwarzaniu ich poprzez kompresję na serwerach Opery, dzięki czemu na urządzenie mobilne użytkownika została pobierana mniejsza ilość danych. W ustawieniach aplikacji można sprecyzować, czy kompresowane mają być dane pobierane tylko podczas połączenia za pośrednictwem sieci komórkowych, Operę Max można także wykorzystywać jako zaporę sieciową, filtrując ruch.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dostępna jest już nowa wersja programu, wzbogacona o możliwość przeglądania Facebooka. Opera Max może odtąd służyć jako przeglądarka mobilnej wersji serwisu, jednak przed wyświetleniem strony uruchamiane jest połączenie VPN. Przesyłane w nim dane są kompresowane, a użytkownik może śledzić, jaka ilość danych została zaoszczędzona, po stuknięciu w przycisk w lewym górnym rogu.

Dostosować do własnych preferencji można także jakość kompresji, także w zależności od tego, czy urządzenie pobiera dane przez sieć komórkową, czy przez Wi-Fi. Z Facebooka w Operze Max można teraz korzystać zamiast oficjalnych aplikacji, możliwe jest bowiem nawet dodanie odpowiedniego skrótu na pulpicie. Opera Max 3.0 jest już dostępna, znajdziecie ją w naszym katalogu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (36)
Zobacz także