Świetny Honor 8X dostępny w ofercie Play

Świetny Honor 8X dostępny w ofercie Play

Świetny Honor 8X dostępny w ofercie Play
Świetny Honor 8X dostępny w ofercie Play
03.06.2019 16:55, aktualizacja: 26.06.2019 21:17

Honor 8X idzie na rekord – jego sprzedaż przekroczyła właśnie 10 milionów sztuk. Od czerwca ten świetny smartfon jest dostępny także w sieci Play.

Operator otrzymał na wyłączność wersję Honora 8X z 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej przez cały czerwiec. Telefon w kolorze niebieskim będzie można nabyć w ofercie z abonamentem lub bez.

Honor w ostatnich latach postawił na innowacyjność i zbudował swoją pozycję jako marka nowoczesna, tworzona z myślą o młodych ludziach i jednocześnie przystępna cenowo. Obecność modelu Honor 8X w ofercie operatora Play na polskim rynku pozwoli szerokiemu gronu Polaków sięgnąć po urządzenie zaawansowane, dobrze wykonane, ale niedrogie.

Model Honor 8X cechuje odporna na oddziaływania struktura i niezrównana trwałość. Warta uwagijest też konstrukcja urządzenia – stosunek powierzchni ekranu do powierzchni całego panelu wynosi91 proc., dzięki technice chip-on-film (COF) i opatentowanej konstrukcji anteny. Z kolei6,5-calowy ekran o proporcjach 19,5:9 (które są bliskie kinowym 21:9) pozwala użytkownikowi cieszyćsię doskonałym obrazem w poręcznym urządzeniu. Producenci zadbali też o wzrok użytkowników –Honor 8X wyposażony jest w tryb komfortowy dla oczu: Eye Comfort mode. Po jego włączeniuograniczamy emisję niebieskiego światła i chronimy dobry sen.

350263837939099585

Ponadto, klienci sieci Play otrzymają produkt z funkcjami inteligentnej komunikacji oraz z wdrożonątechnologią przetwarzania grafiki GPU Turbo.

Bestseller marki Honor cechuje także minimalistyczny i estetyczny design. Połączenie metalowejramki, szkła Aurora Glass 2,5D z błyszczącym wzorem o podwójnej fakturze w 15-warstwowej powłoce odbijającej światło pod różnymi kątami, sprawia, że całość jest elegancka i przyjemna w dotyku.[h2]Oferta dla każdego[/h2]Klienci operatora będą mogli nabyć smartfona, wyposażonego w kompleksowe wsparcie systemowe, wofercie z abonamentem lub bez. Wybierając opcję abonamentową zainteresowani mogą sięgnąć poTaryfę „L” lub „M”. W obu przypadkach opłata początkowa wynosi 49 PLN. Natomiast opłata miesięcznaza usługę wraz z dopłatą za telefon wynosi odpowiednio: 60 PLN + 40 PLN dla „L” oraz 50 PLN + 40 PLNdla „M”. Telefon dostępny jest też w innych konfiguracjach cenowych – już od złotówki. Decydując się nazakup telefonu bez abonamentu cena urządzenia wynosi 949 PLN. Sieć Play umożliwia także zakupsprzętu na raty: 10 x 94,90 PLN.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)