MacOSGrafikaSkład publikacji DTPSwift Publisher
Swift Publisher ikona

Swift Publisher5.5.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Swift Publisher to program do tworzenia wszelkiego rodzaju ulotek, broszur, menu, zaproszeń i innych materiałów promocyjnych.

Program posiada obszerną bazę gotowych szablonów posegregowanych tematycznie, dzięki czemu każdy może stworzyć profesjonalnie wyglądającą broszurę. Szablony łatwo można dopasować do swoich potrzeb. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać swój własny projekt od początku.

Oprócz szablonów do dyspozycji mamy równie potężną kolekcje clipartów, czyli grafik, które możemy wkleić do naszego dzieła. Swift Publisher posiada bogate możliwości dostosowywania wyglądu tekstu. Można tworzyć ciekawie wyglądającą typografię, na przykład pisać po okręgu. Aplikacja umożliwia także generowanie kodów QR.

Gotowe broszury zapisywać można do formatów pdf, jpg, tiff, png, eps. Program zapewnia także wsparcie dla iCloud oraz umożliwia import z Aperture, iPhoto lub z aplikacji Zdjęcia.

Jeżeli potrzebujemy przygotować broszurę albo ulotkę to Swift Publisher świetnie się do tego celu nada. Aplikacja za darmo dostępna jest w wersji trial i nakłada duży znak wodny na zapisane broszury z informacją, że wyeksportowano z wersji trial. Pełną wersje można zakupić na stronie dewelopera.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań14 604
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku371.19 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Swift Publisher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)