WindowsDomOrganizery osobisteSwift To-Do List
Swift To-Do List ikona

Swift To-Do List11.002

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Swift To-Do List to zaawansowane narzędzie przeznaczone do zarządzania różnego typu zadaniami, dzięki któremu możemy w lepszy i wygodniejszy sposób organizować sobie dzień, przepływ zadań w ważnym projekcie, czy też po prostu ustawić przypomnienie o nadchodzącym wydarzeniu.

Okno aplikacji zostało podzielone na trzy główne części: lewą kolumnę zawierającą drzewko kategorii i listy zadań (możemy tworzyć ich w zasadzie dowolną ilość), po prawej zaś widoczne są dwa panele, z których górny zawiera szczegółową listę zadań z aktualnie wybranej kategorii, dolny zaś prezentuje wszelkie notatki powiązane z danym wydarzeniem. Dodając nowe zadania możemy zadecydować o wielu parametrach, takich jak priorytet, przewidywany czas potrzebny na jego wykonanie, jego aktualny status i nie tylko. Łatwo zaprogramujemy opcję przypomnienia o spotkaniu albo konkretnym zadaniu, możemy także włączyć funkcję powiadomień wysyłanych pocztą elektroniczną.

Do naszych list to-do można dodawać także załączniki, podobnie jak w przypadku poczty email. Organizację zadań ułatwia możliwość filtrowania, na przykład ze względu na priorytet, albo czas pozostały na wykonanie czynności.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentDextronet
Liczba pobrań175
Data aktualizacji26 lut 2019
Rozmiar pliku40.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Swift To-Do List ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)