bDXVsquZ
Switch Off ikona

Switch Off3.5.1.950

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Switch Off to lekkie i proste w użyciu narzędzie, umożliwiające automatyczne wyłączenie komputera podczas naszej nieobecności. Jego możliwości z pewnością docenią osoby, które chciałyby zaoszczędzić energię elektryczną wykorzystywaną przez PC-ta w momencie jego bezczynności.

bDXVsqvb

Aplikacja pozwala na automatyczne wykonanie określonych operacji podczas nieobecności użytkownika. Oferuje funkcje, z pomocą których wyłączymy nasz komputer, uśpimy go, zahibernujemy lub zrestartujemy. Dodatkowo Switch Off wyposażony został również w ciekawe opcje zamknięcia połączenia dial-up (VPN) oraz wykonania zdefiniowanych przez użytkownika skryptów. Wszystkie z wymienionych czynności wykonywane mogą być jednorazowo lub cyklicznie w ściśle ustalonej porze, a także w momencie gdy komputer jest bezczynny.

Switch Off po uruchomieniu działa w obrębie zasobnika systemowego. Z poziomu dostępnej tam ikonki możliwe jest konfigurowanie zadań oraz zarządzanie opcjami narzędzia. Co istotne, program może być obsługiwany zdalnie przez Internet - wystarczy, że zdefiniujemy port i hasło.

Uwaga!

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Switch Off 3.5.1.950wersja stabilna (32/64-bit)
Switch Offwersja portable (32-bit)
Switch Offwersja portable (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentAirytec
Liczba pobrań21 182
Data aktualizacji25 mar 2015
Rozmiar pliku0.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Switch Off ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXVsqvG
bDXVsqvX