WindowsArchiwumProgramy archiwalneSygate Personal Firewall

Sygate Personal Firewall5.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sygate Personal Firewall chroni przed nieautoryzowanym dostępem do zasobów użytkownika, wykrywa "różnej maści" konie trojańskie, szpiegów i robaki.

Sygate może zostać uruchomiony na dwa sposoby - poprzez automatyczny start podczas uruchamiania systemu lub ręcznie w dowolnym momencie. Program oferuje wiele zdefiniowanych trybów zabezpieczania co jest szczególnie wygodne dla osób nie lubiących wgłębiać się w tajniki metod zabezpieczania. Bardzo interesujący jest wariant konfiguracji gdy Sygate informuje użytkownika o próbie niedozwolonego dostępu do zasobów, dopuszczając jednak do pobrania niezbędnych danych do prawidłowego uruchomienia WWW czy też pobrania zadanych plików. Aplikacja może współpracować z innymi firewallami równolegle.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.519 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań180 462
Data aktualizacji2 lis 2003
Rozmiar pliku8.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (276)