WindowsAkcesoriaInne akcesoriaSyMenu
SyMenu ikona

SyMenu7.3.8322

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SyMenu to bezpłatne narzędzie, które pozwala na szybkie i łatwe uporządkowanie aplikacji przenośnych poprzez utworzenie odpowiedniego menu startowego. Stanowi ciekawą alternatywę dla paska Start w systemie operacyjnym Windows.

Wśród aplikacji dostępnych chociażby na łamach dobreprogramy.pl znajdziecie sporo przydatnych narzędzi funkcjonujących w wersji portable. Można je przechowywać w jednym katalogu na dysku twardym komputera, ale chcąć mieć do nich dostęp z pamięci USB, można stworzyć menu startowe za pomocą SyMenu.

SyMenu umożliwia dodawanie nie tylko samych programów, ale i pozwala na tworzenie odnośników do aplikacji, folderów, dokumentów i adresów znajdujących się na urządzeniu przenośnym oraz poleceń systemu Windows. Co ciekawe, program korzysta z techniki "przeciągnij i upuść", więc z wprowadzeniem kolejnych elementów do menu startowego poradzą sobie wszyscy użytkownicy.

Program oferuje liczne opcje w zakresie dostosowywania aplikacji do preferencji użytkownika, który może spersonalizować wygląd swojego menu, a także obsługiwać dostępne aplikacje przy pomocy zdefiniowanych skrótów klawiaturowych.

Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentUGMFree
Liczba pobrań857
Data aktualizacji14 paź 2022
Rozmiar pliku4.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SyMenu ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)