SyMenu ikona

SyMenu7.3.8322

WindowsAkcesoriaInne akcesoriaSyMenu
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SyMenu to bezpłatne narzędzie, które pozwala na szybkie i łatwe uporządkowanie aplikacji przenośnych poprzez utworzenie odpowiedniego menu startowego. Stanowi ciekawą alternatywę dla paska Start w systemie operacyjnym Windows.

Wśród aplikacji dostępnych chociażby na łamach dobreprogramy.pl znajdziecie sporo przydatnych narzędzi funkcjonujących w wersji portable. Można je przechowywać w jednym katalogu na dysku twardym komputera, ale chcąć mieć do nich dostęp z pamięci USB, można stworzyć menu startowe za pomocą SyMenu.

SyMenu umożliwia dodawanie nie tylko samych programów, ale i pozwala na tworzenie odnośników do aplikacji, folderów, dokumentów i adresów znajdujących się na urządzeniu przenośnym oraz poleceń systemu Windows. Co ciekawe, program korzysta z techniki "przeciągnij i upuść", więc z wprowadzeniem kolejnych elementów do menu startowego poradzą sobie wszyscy użytkownicy.

Program oferuje liczne opcje w zakresie dostosowywania aplikacji do preferencji użytkownika, który może spersonalizować wygląd swojego menu, a także obsługiwać dostępne aplikacje przy pomocy zdefiniowanych skrótów klawiaturowych.

351630270493304215_0
Udostępnij
SyMenu 7.3.8322wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentUGMFree
Liczba pobrań838
Data aktualizacji14 paź 2022
Rozmiar pliku4.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SyMenu ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)