bDTTrLKd
SyMenu ikona

SyMenu6.12.7517

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

SyMenu to bezpłatne narzędzie, które pozwala na szybkie i łatwe uporządkowanie aplikacji przenośnych poprzez utworzenie odpowiedniego menu startowego. Stanowi ciekawą alternatywę dla paska Start w systemie operacyjnym Windows.

bDTTrLKf

Wśród aplikacji dostępnych chociażby na łamach dobreprogramy.pl znajdziecie sporo przydatnych narzędzi funkcjonujących w wersji portable. Można je przechowywać w jednym katalogu na dysku twardym komputera, ale chcąć mieć do nich dostęp z pamięci USB, można stworzyć menu startowe za pomocą SyMenu.

SyMenu umożliwia dodawanie nie tylko samych programów, ale i pozwala na tworzenie odnośników do aplikacji, folderów, dokumentów i adresów znajdujących się na urządzeniu przenośnym oraz poleceń systemu Windows. Co ciekawe, program korzysta z techniki "przeciągnij i upuść", więc z wprowadzeniem kolejnych elementów do menu startowego poradzą sobie wszyscy użytkownicy.

Program oferuje liczne opcje w zakresie dostosowywania aplikacji do preferencji użytkownika, który może spersonalizować wygląd swojego menu, a także obsługiwać dostępne aplikacje przy pomocy zdefiniowanych skrótów klawiaturowych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
SyMenu 6.12.7517wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentUGMFree
Liczba pobrań785
Data aktualizacji7 sie 2020
Rozmiar pliku4.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SyMenu ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTrLKK
bDTTrLLb