WindowsArchiwumProgramy archiwalneSYMFONIA Płace

SYMFONIA Płace2012

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Program wspomagający zarządzanie płacami w firmie, wchodzący w skład pakietu dla małych i średnich firm SYMFONIA Premium.

Uwzględnia różne sposoby wynagradzania (kwotowe, dzienne, godzinowe, prowizyjne, akordowe, nagrody, premie, zasiłki, odprawy) na podstawie umów o pracę, umów cywilnoprawnych i innych. Umożliwia definiowanie własnych elementów płacowych, własnego systemu wynagrodzeń, grupowanie pracowników według dowolnych kryteriów. Przyspiesza comiesięczne i roczne rozliczenia - generuje listy płac, potrzebne zestawienia, druki i raporty, drukuje przelewy, wspomaga rozliczenia z ZUS.

W stosunku do bardziej rozbudowanej odmiany Kadry i Płace nie pozwala na generowanie i ewidencjonowanie dokumentacji kadrowej.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań10 422
Data aktualizacji6 mar 2012
Rozmiar pliku121.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)